“Rewelacja!”
Pr'Pepet — recenzja

Pr'Pepet
Nr 7 wśród 26 Restauracje (Skofja Loka)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mój mąż powiedział, że tak dobrej wątróbki nie jadł nigdy - a to ogromny komplement. Moje gnocchi także były pyszne, a na dodatek widziałam jak były na świeżo przygotowane. Pan Kelner był uśmiechnięty i bardzo miły. Ceny rewelacja: 2 dania i 0,5L wina - 21€. Szczerze polecamy wszystkim! :) Jeszcze raz dziękujemy i polecamy.

Dziękujemy, 154tylia

Zrecenzowano 25 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: czerwiec 2020
Zrecenzowano 16 października 2019 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: październik 2019
Zrecenzowano 6 października 2019

Termin wizyty: październik 2019
Zrecenzowano 18 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pr'Pepet — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skofja Loka, Upper Carniola Region

Byłeś(-aś) w Pr'Pepet? Podziel się wrażeniami!