Bajkowy rejs

Bardzo profesjonalnie zorganizowany rejs, ładny i czysty katamaran ze wszystkimi udogodnieniami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Oddshoes
Wycieczka Comino & Blue Lagoon

Wycieczkę rezerwowałam w przeddzień, późnym wieczorem - wszystko zostało zaakceptowane na czas i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
complicated-idea
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 029)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dużo można było zobaczyć za cenę 20 euro od osoby. Myśle że każdy kto wybierze się na rejs tym katamaranem nie będzie zawiedziony. Jedynie co niestety mi się nie spodobało to zapach panujący w środku i delikatnie na zewnątrz katamaranu i czystości ogólnie całego katamaranu ;/ Po za tym szczegółem mogę wszystkim serdecznie polecić.

Dziękujemy, paulinag574
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gdyby nie statek pobyt na błękitnej lagunie nie był by tak przyjemny. Na plaży jest za dużo ludzi, nie ma prawie gdzie usiąść. Na katamaranie mogliśmy spokojnie poleżeć i poskakać do wody. Można też było kupić bardzo dobry cydr w przystępnej cenie. Oprócz tego sama podróż była bardzo przyjemna. Dodatkową atrakcją były skoki do wody w krystalicznej lagunie. Polecamy zabrać maskę/ okularki do wody.

Dziękujemy, Karolina C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: stephaniehJ8333NU, General Manager, Sea Adventure ExcursionsOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na napisanie tej niesamowitej recenzji! Mamy nadzieję, że znów się spotkamy!

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny pomysł na spędzenie dnia, polecam zabranie ze sobą okularów/maski lub ewentualnie można wypożyczyć na miejscu. Niezapomniane widoki

Dziękujemy, Kevcios

Dziękujemy bardzo za poświęcenie czasu na napisanie tej pozytywnej recenzji, ponieważ wiele to dla nas znaczy! Mamy nadzieję powitać cię jeszcze raz!

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Opalanie, kąpiel w krystalicznie czystej wodzie, błękitnej laguny i zjeżdżalnia ze statku do wód rysztalowej laguny, zimne napoje, gorące jedzenie, zalany słońcem górny pokład i klimatyzowany dolny pokład, a na deser oglądanie podwodnego świata przez okna poniżej linii zanurzenia w jednym. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 428dariuszn

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spełniliśmy wszystkie życzenia podczas podróży. Mamy nadzieję powitać cię jeszcze raz!

Zrecenzowano: 15 maja 2019

Świetna wycieczka pięknym katamaranem z cudowną załogą. Sam fakt płynięcia tą łodzią budzi emocje, a co dopiero w takich okolicznościach przyrody. Przeszklone płozy katamaranu ukazują piękno podwodnego świata. Krystalicznie czysta woda, skoki do wody, karmienie rybek. W tym roku wracam! :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, dinek88
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: stephaniehJ8333NU, Owner, Sea Adventure ExcursionsOdpowiedź udzielona 17 maja 2019

Thanks a lot for sharing your experience and your lovely words. It’s always great to see satisfied customers and we will continue to provide the best services that we can. We would be delighted to welcome you again.