“Rewelacja! ”
Acqua Marina — recenzja

Acqua Marina
Nr 14 wśród 196 Restauracje (Bugibba)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Pyszne jedzenie w dobrych cenach. Wszystko świeże i bardzo smaczne, a do tego ładnie podane. Przed podaniem zamówionego dania podają bruschettę. My byliśmy zachwyceni i na pewno tam wrócimy.

Dziękujemy, DomDDab

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemna włoska restauracja z miłą obsługą. Moja sałatka z tuńczykiem była dobra i dość spora. Niestety mój chłopak był nie zadowolony ze swojego dania. Dostał zimna i mała porcje ośmiornicy z jakimś sosem.

Dziękujemy, Karolina C
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Fantastyczna, uczciwa i autentyczna włoska kuchnia przepyszne owoce morza, znakomity domowy makaron i zachęcająca aura małej rodzinnej restauracji ♥️ dziękujemy za wspaniałe przyjęcie do zobaczenia kiedyś, gdzieś na Sycylii... pozdrawiamy

Dziękujemy, Dorota W
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dowiedzieliśmy się o tej restauracji z TripAdvisor i się nie zawiedlismy. W centrum jest masa knajp dla turystów z głośna muzyką, frytkami i pizzą ale jeżeli ktoś szuka domowej atmosfery i pysznego jedzenia to Aqua Marina jest idealna. Warto też wspomnieć o Pani Joli bo jest bardzo sympatyczna i pomocna. Pewnie ze względu na nią większość klientów dzisiejszego wieczoru to byli Polacy i chyba wszyscy byli zadowoleni ;) Szczerze polecamy.

Dziękujemy, Wojciech N
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Malutki lokal, trudno o stoli, a kiedy już się znajdzie, zapełnia się pysznymi potrawami. Świetny starter, super świeże, dobrze przyrządzone owoce morza, makarony pierwsza klasa. I dopatrujący wszytskiego uroczy Właściciel. Jeśli jeszcze odwiedzimy Malte, to na pewno też Acqua Marina :)

Dziękujemy, 668agnieszkag

Acqua Marina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

St. Julian's, Malta
Bugibba, St. Paul's Bay

Byłeś(-aś) w Acqua Marina? Podziel się wrażeniami!