“Jest okej!”
Victoria Restaurant — recenzja

Victoria Restaurant
Nr 20 wśród 196 Restauracje (Bugibba)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

My jedliśmy tam makarony jeden „maltański” drugi z grzybami, oba były bardzo dobre. Porcje duże, można się najeść. Ceny standardowe jak na Maltę. Miejscówka z centum raczej nie jest jakoś bardzo urokliwa jest ok.

Dziękujemy, DomDDab

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Bardzo dobre miejsce na śniadanie lub kolację. Bardzo dobre jedzenie, ogromne porcje. Obsługa miłą i pomocna, starała się aby goście byli zadowoleni za każdym razem.

Dziękujemy, Kamil_S_PL
Zrecenzowano 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restaurację Victoria , najlepsze obiady jakie jedliśmy! Duże porcje I tanio ! Można trafić na godzinę w której płacisz za jednego drinka A drugi jest gratis! :) Romano jesteś najlepszy ! Pozdrawiamy

Dziękujemy, 913damiang
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Najlepsza restauracja w jakiej byliśmy. Obsługa na najlepszym poziomie, zapytajcie o Romano a na pewno Wam doradzi co zjeść pysznego :) Jedzenie pierwsza klasa, wracamy codziennie do tej restauracji. Dziękujemy Romano i całemu zespołowi :)

Dziękujemy, Paula S
Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

W cenie 15€ mamy wybrana przystawke lub zupe dnia, danie glowne, deser i kawe lub herbate. Poza tym pyszna pasta oraz mila obsluga!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, matyldaap

Victoria Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

St. Julian's, Malta

Byłeś(-aś) w Victoria Restaurant? Podziel się wrażeniami!