Zrecenzowano: 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel tragiczny. Widok z balkonu na morze z tym że na 2-gim piętrze i tak widać dachy i syf który jest poniżej. Na dachu miał być basen , który był zamknięty w marcu. Z dachu jest chyba najpiękniejszy widok. W jeden dzień było nawet 31stopni więc można bylo spokojnie popływać u wybrzeży Bugibby. Wycieczki z pewną firmą Polską przycmiły warunki hotelu. Gdy po przyjeździe do hotelu stwierdziłem że są angielskie gniazdka ,facet w recepcji zaproponował adapter za 100€. Powinni wypożyczać za kaucję. Śniadanie europejskie standard. Ogólnie ten jeden punkt za śniadania.

1  Dziękujemy, lussek
Zrecenzowano: 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Było ok. Bez szału ale też bez niespodzianek. Przez 4 dni to samo na śniadanie, ale nikt nie wymagał( za te pieniądze) czegoś więcej.Bardzo dobra lokalizacja blisko morza i głównej promenady.Hotel czysty obsługą miłą i przyjazna.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, TomaszC211
Zrecenzowano: 23 marca 2018

Sam hotel jako taki. Szału nie ma ale można przeżyć .Śniadania w stołówce tak jak już pisali inni - monotonne. Cały tydzień to samo ale z głodu sie nie umrze. Łazienki czyste. Lepiej się prezentują niż pokoje, W sumie nie było by źle gdyby nie to, że obsługa hotelowa kradnie, Zostawiłam w zamkniętej torebce w szafie pieniądze i niestety zniknęły. Zgłosiłam incydent rezydentce ale do dnia wyjazdu brak było reakcji. I z tego powodu nie polecam tego hotelu

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, izaczek112
Zrecenzowano: 19 marca 2018

Super lokalizacja - dwa kroki do morza i głównej promenady. Jak na 3* to czysto, pokoje schludne, łazienki duże i odnowione. Śniadania pewnie po paru dniach by się znudziły - bo codziennie to samo, ale najeść się można. Zarzuty - bardzo głośno - knajpy pod oknem i ciągły ruch samochodów. Do tego okna nieszczelne więc w nocy zimno (pobyt na początku marca) i nijak się nie da odizolować od hałasu.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Wizz Tours
Dziękujemy, McDaa123
Zrecenzowano: 14 listopada 2017

Hotel Relax Inn, miejski hotel. zlokalizowany blisko pubów, restauracji i ścisłego centrum Buggibba. Bardzo miły i pomocny staff w recepcji oraz Pani Maria w restauracji.
Pokoje czyste i łazienki czyste, codziennie wymiana ręczników
Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania. Cena adekwatna do jakości! Polecam!

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Krzysztof P