“no nieźle”
Ta Pawla — recenzja

Ta Pawla
Nr 18 wśród 196 Restauracje (Bugibba)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Wieczorem jedliśmy taka obiadokolację. Córka jadła miecznika a ja jagnięcą nogę. Córka chwaliła swoje , a mnie niestety ten sos miętowy jakoś nie smakował . Porcje bardzo duże . Obsługa sprawna profesjonalna

Dziękujemy, Paweł S

Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam z ulicy, szukając ciekawego miejsca na kolację. Nie żałujemy że poszliśmy do Ta Pawla!! Świetny królik i pasta. Zupa rybna ekstra! Dziś też tam idziemy!!

Dziękujemy, grzegorzg967
Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja oferuje dobre jedzenie w umiarkowanej cenie. Próbowaliśmy sałatek, królika, bragioli, makaronów. Byliśmy zadowoleni kulinarnie, ale na 2 wizyty raz niedopieszczeni w sensie obsługi. Drobnym wytłumaczeniem jest spory ruch. Niemniej solidna czwórka.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, A7540TNadams
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: tomasm433, Manager, Ta PawlaOdpowiedź udzielona 22 listopada 2018

Thank you for your review - We are delighted to observe that our food was to your liking. As you have observed the restaurant is always full and we do our utmost to accommodate all our guests. There should be a valid reason as to why the restaurant is always full. Notwithstanding we apologise for any inconvenience caused.

Zrecenzowano 22 października 2018

Chodziliśmy po mieście w poszukiwaniu czegoś specyficznie maltańskiego sprawdzając karty z jadłospisami. Tu pomógł nam kelner obsługujący teren zewnętrzny wskazując na zestaw starter, danie główne i deser czyli MALTESE SET MENU za 15,90 EUR. Fenek.czyli królik marynowany w winie i delikatnie pieczony z czosnkiem był strzałem w dziesiątkę.. Całkiem sporo tego było i smacznie i nie drogo. Maltański specjał kulinarny zaliczyliśmy w w dobrym stylu.
Polecamy to miejsce, bo jesteśmy przekonani, że tu robią wszystko, by każdy klient był zadowolony i czuł się jak gość specjalny.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, mirapiekosz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomas M, Manager, Ta PawlaOdpowiedź udzielona 30 października 2018

Thank you for your amazing review - we are flattered! We are glad that you had a great dining experience at our restaurant. We work hard to ensure that our clients receive top notch service whilst dining at us. We are delighted to observe that our food was to your liking. We do out utmost to provide great customer service! Looking forward to serving you in the near future!

Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam późnym wieczorem bardzo głodni. I miejsce nas zauroczyło. Pyszne maltańskie pulpety i bragioli (obydwa typowo maltańskie dania). Do tego frytki, pieczone ziemniaki, sałatka i grillowane warztwa. Pyszna bruschetta. Bardzo dobre i niedrogie wino. Kelner odgadujacy potrzeby :). Całość 38€. Deseru nie zmieściliśmy.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, amaver7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Antoine M, Manager, Ta PawlaOdpowiedź udzielona 11 kwietnia 2018

Thanks for your positive review. Delighted you have enjoyed your visit and dining experience with us.

Ta Pawla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bugibba, St. Paul's Bay

Byłeś(-aś) w Ta Pawla? Podziel się wrażeniami!