“Duuużo owoców morza”
La Stalla — recenzja

La Stalla
Nr 23 wśród 196 Restauracje (Bugibba)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje

Wielkie pyszne porcje. Genialna pizza zwlaszcza ta z owocami morza. Jeszcze lepsze spaghetti frutto di mare.

Dziękujemy, tataRec

Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dania warte swojej ceny, duże porcje. Świetny młody kucharz. Lokal przestronny i urządzony z gustem. Obsługa miła i pomocna jeden kelner nie ogarnia chyba nowy ale za to szef nadrabia przemiły Włoch dbający p dobrą atmosferę. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, endrius1988
Zrecenzowano 23 listopada 2017

Przystępne ceny, ogromne porcje i smaczna, włoska kuchnia. Przepyszne steki .Dla nas to było najsmaczniejsze jedzenie na Malcie.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, GRAGOC
Zrecenzowano 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam wieczorem w 4 osoby, obłożenie spore, ale bez przesady. Kelnerka nie chciała przyjąć zamówienia przystawek i napojów, powiedziała ze woli wszystko na raz i... nie wróciła mimo 3 przypomnień. Po 20 minutach czekania wyszliśmy. Oprócz tego cały lokal pachnie starym olejem, a dania nie wyglądają zachęcająco. UWAGA - lokal serwuje koninę (miedzy innymi pizzę z konina?!). Wystrój tragiczny, generalnie bar nastawiony na turystów z Anglii, rozpadające się, zrobione w wordzie menu. Niestety, nie polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, polsko44
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga i smaczne zarowno owoce morza jak i pizza. Zarowno nam jak i dzieciom sie podobalo choc np maltańskie przystawki raczej malo jadalne

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Adam M

La Stalla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

St. Paul's Bay, Malta

Bugibba, St. Paul's Bay

Byłeś(-aś) w La Stalla? Podziel się wrażeniami!