“Cream cafe piłem tu codziennie ”
Oblico Cafe — recenzja

Oblico Cafe
Nr 3 wśród 13 Desery (Bugibba)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Kawa espresso ok, ale przypadkiem zamowilem cream cafe i to mi tu smakowalo najbardziej, przechodziłem tu na. To przez 10 dni codziennie...

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Romek_Nemax

Zrecenzowano 10 lipca 2018

Trafiłem z polecenia i także polecam tu kawę. Oprócz Espresso bardzo mi tam smakował a Crema Cafe ( na zimo ) , chociaż dla niektórych było to trochę za słodkie to niewątpliwie pyszne

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, RomekN4
Zrecenzowano 28 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jednego dnia byliśmy na deserek i było pysznie. Duży wybór ciast i ciasteczek. Pyszna kawa. Drugi dzień byłem na kolacji na pysznej poście boloniezze. A wiem że podają wspaniałe śniadania. Jednym słowem można tam spędzić całe dnie na jedzeniu dobrych potraw. Do talerza pasty jaką zamówiłem otrzymałem kieliszek wina gratis.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Darek2016
Zrecenzowano 20 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia i bar w jednym miesci sie nad sama promenada. Bardzo goraco polecam sniadania i kawke! Jedzenie swieze, pyszny sok ze swiezo wyciskanych pomaranczy. Do ceny rowniez nie.mzona miec zadnych zastrzezen. Bylismy bardzo zadowoleni.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Meander220391
Zrecenzowano 28 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa. Ciekawe menu śniadaniowe. Sangria bardzo smaczna. Obsługa bardzo miła, ciasta- pierwsza klasa :)

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, beatashew

Oblico Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Oblico Cafe? Podziel się wrażeniami!