“Malta 2019”
Fat Harry's Pub — recenzja

Fat Harry's Pub
Nr 47 wśród 196 Restauracje (Bugibba)
Kuchnie: Brytyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Pub serwuje dobre żeberka i bułka z tuńczykiem i serem ale za to kiepskie hamburgery dla dzieci, pepsi to koncentrat z wodą. Obiad z Rodzinom wypadł średnio

Dziękujemy, remas174

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam to miejsce na śniadania obiady i kolacje. Śniadanie bardzo dobre jak za cenę niecałych 5 euro razem z herbata lub kawa. Obiady w przedziale 10-20 euro. Pyszne drinki. ;) i super obsługa !

Dziękujemy, paulinag574
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Bardzo dobre jedzenie, ale duże porcje. Piwo jak również drinki pyszne. Obsługa w większości miła i kulturalna. Chyba najfajniejsze miejsce w okolicy na zjedzenie czegoś.

Dziękujemy, Kamil_S_PL
Zrecenzowano 17 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciliśmy po 5 latach. Dalej ta sama super atmosfera. Dobre hamburgery i piwo. Klimatyczny wystrój.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, ryszardm124
Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Miałam okazję posmakowac spagetti z łososiem i kawiorem. Porcja mnie przerosła, bez problemu obsługa zapakowała resztę na wynos. Było pyszne nawet póżniej na zimno. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Iza B

Fat Harry's Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bugibba, St. Paul's Bay

Byłeś(-aś) w Fat Harry's Pub? Podziel się wrażeniami!