Zrecenzowano: 30 stycznia 2019

Idealny dla osób nastawionych na zwiedzanie- tuż obok przystanki autobusowe, skąd można dojechać w każde miejsce wyspy. Sam hotel starszy, jedzenie pod Anglików, monotonne, ale zawsze coś się dla siebie znajdzie. Miałyśmy pokój z widokiem na "depresję" czyli ścianę innego budynku- nie za fajnie. W pokoju przywitał Nas sympatyczny karaluch, ale tylko jeden, więcej ich nie widziałyśmy. Basen czysty, bez zarzutów. Obsługa nas urzekła, naprawdę mili ludzie, polecamy do zakupu wycieczki w hotelu na Gozo i Comino- fajna cena i dobry program realizowany na łodzi ze zjeżdżalnią (super atrakcja dla osób lubiących wodne zabawy).

Termin pobytu: kwiecień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, podroznanutka
Zrecenzowano: 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel traktowałam, jako bazę wypadową. Na zasadzie. Wyspać się. Na Malte przylatuje się wg. mnie, aby pozwiedzać, a w miejscowości Buggiba można co najwyżej pójść się przejść lub wyskoczyć na jedzenie i drinka. Blisko wszędzie. Centrum. Przystanki. Sklepy.
Pokoje względne. Bez szału. Gdyby nie robaki, podobno z tych karaluchowatych...ja widziałam jednego w łazience, moja mama też, ale z wywiadu innych gości wynika, że chyba jest ich więcej.
Jedzenie. Na kolacje duży wybór. Dużo warzyw i sałatek. Zawsze jakiś makaron, ryż lub ziemniaki. Zawsze dwa rodzaje mięsa. Do tego zupa, pieczywo oraz danie wegeteriańskie. Desery super. Plus dla kucharza za torty oraz tarty. Bałam się o kilka kg więcej no i proszę przepis ;)
Śniadania niestety trochę kiepskie. Dobrze, że były musli i corn flakes oraz jogurty. Na jajka póki co patrzeć nie mogę. Bo one odgrywały tu rolę główną menu. Brak warzyw typu pomidor i brak owoców ;( śniadania dla gości Anglii. Bekon, fasolka. Z rana trochę słaba opcja. Nigdy nie zrozumiem, jak można takie rzeczy jadać na rozpoczęcie dnia. Halo Hotel! Tu są też osoby innej narodowości (sorry dla Anglików).
Minus ogromny za fakt, że sprzątaczka wzięła sobie moja czarną elegancką bluzkę... dzień przed dniem pakowania złożyła mi ją na łóżku, w kolejnym dniu w momencie pakowania nie miałam jej już. Na powierzni 15m2 ciężko coś zgubić. Mimo poszukiwań-brak. Dowiedziałam się, że w dniu kiedy wyjeżdzałam czyli dzień po zaginięciu owa sprzątaczka, która mój pokój sprzątała miała wolne. Sprawa zapisana przez recepjoniste. Bez echa. Słabo. Wielki minus. Jeżdzę sporo po świecie. Byłam w wielu krajach. I aby sprzątaczka ukradła bluzkę?
Ogólne 3+.

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, Justyna B
Zrecenzowano: 5 grudnia 2018

Byliśmy tu tylko 4 noce w terminie 25-19.11. Biorąc pod uwagę cenę niższą niż nie jeden pensjonat w Polsce, to jak najbardziej jest to hotel godny uwagi. Czysty, zadbany, ale już jednak nie pierwszej młodości -stare meble, skrzypiące łóżka, itp. Jaka cena taki standard.

Idealna baza wypadowa - blisko do portu Cirkewwa skąd odpływają promy, blisko do Mosty i Mdiny, nieco dalej do Valetty. Ale tak dobra lokalizacja umożliwiła nam zwiedzenie wszystkich najbardziej interesujących nas miejsc przed wyjazdem.

Generalnie hotel traktowaliśmy jako miejsce do spania i zapchania żołądków na śniadanie przed wyjściem, a wracaliśmy późnym wieczorem, więc ciężko mieć nie wiadomo jak pozytywne lub negatywne odczucia.

Bardzo miły personel!

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, comandanteoli
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018

Moje ogólne wrażenia z hotelu Coral są bardo dobre. Pokoje czyste, codziennie sprzątanie i wymieniane ręczniki. Klima ciut słaba ale z wiatrakiem dawała radę. Basen na dachu niewielki.jedzenie: śniadania brytyjskie ale zawsze było w czym wybierać. Obiadokolacje pyszne - zawsze coś innego - wybór w mięsach i sałatkach duży. Obsługa miła.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Terry R
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2018

Na plus:
1. jest czysto (pokoje codziennie sprzątane)
2. obsługa hotelu bardzo serdeczna i pomocna
3. dobre położenie - blisko centrum Bugibby i przystanków autobusowych (dobry dla nastawionych na zwiedzanie)

Na minus:
1. skrzypiące łóżka
2. angielskie śniadania (dla Anglików ok, dla Polaków niespecjalnie) - przede wszystkim brak owoców i warzyw. Do wyboru płatki z mlekiem lub jogurtem, tosty z dżemem lub miodem, a także bekon, jajka (na twardo, jajecznica, w koszulkach lub sadzone), fasolka, kiełbaski
3. przydałoby się ogólne odświeżenie pomieszczeń - na pewno zyskałby na walorach estetycznych
4. przy jednej z głównych ulic Bugibby (w nocy może być głośno)

Dla nas była to baza wypadowa, a hotel zarezerwowaliśmy w dobrej cenie w opcji B&B. W naszym wypadku się sprawdził.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, miras_1987