“Doskonałe owoce morza.”
Ocean Basket Malta — recenzja

Ocean Basket Malta
Nr 17 wśród 108 Restauracje (Qawra)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Dla próby zamówiliśmy jedną potrawę - talerz dla 2 osób, który okazał się doskonałym wyborem dla mnie, żony i syna. Nasyciliśmy się smakami doskonałych krewetek, małży, kalmarów i ryby (jeśli dobrze pamiętam dorsza). Gorąco polecamy.

Dziękujemy, PrzemyslawGawronski

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Owoce morza super. Polecam. Cena odpowiednia wg mnie do tego co się zjadło :)

Dziękujemy, 465tomaszg
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Dobre miejsce dla tych, którzy chcą zjeść smacznie i niezbyt drogo na Malcie Lokal usytuowany nad morzem, w pobliżu przystanku autobusowego. Przepyszne dania z ryb i owoców morza. Smaczna zupa rybna. My jedliśmy owoce morza z oferty Talerz dla dwojga, czyli dla każdego świeża ryba, ośmiorniczki, kalmary, małże i krewetki z frytkami i ryżem. Świetne maltańskie wina i napoje lokalne, czyli piwo Cisk i Kinnie, surówki i desery oraz aromatyczna kawa.Rachunek 25 € od osoby, rewelacyjne smaki, dużo pysznego jedzenia za tę cenę. Polecamy

Dziękujemy, Malina J
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce, pyszne jedzenie. Umiarkowane ceny szczególnie przy zamawianiu dużych posiłków dla kilku osób. Piękny widok na zatokę. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, stefanppp
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie! Bardzo dobrze! TANIO! Kalmary podawane na trzy sposoby koniecznie trzeba spróbować! Smażone ośmiorniczki są sprężyste a nie gumowate. Dorsz wyjątkowo delikatny w zaskakująco chrupiące panierce. Nawet frytki były smaczne. Prosto, dobrze i tanio! Jedno z lepszych miejsc do jedzenia na Malcie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Nacomito

Ocean Basket Malta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bugibba, St. Paul's Bay

St. Julian's, Malta

Byłeś(-aś) w Ocean Basket Malta? Podziel się wrażeniami!