“Podczas wakacji spędzilismy tu kilka pysznych chwil”
Chaplins — recenzja

Chaplins
Nr 10 wśród 108 Restauracje (Qawra)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje

Przyszliśmy tu raz i wracaliśmy 3 razy, za każdym razem zadowoleni z pysznego jedzenia: serwowane dania są smaczne, zwłaszcza potrawy z ryb i owoców morza. Polecamy krewetki tygrysie, wszystkie ryby, risotto, pizza... Po prostu wpadajcie do knajpki i jedzcie do syta.

Dziękujemy, RudejRodzinka

Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Położona blisko zatoki restauracja serwująca ryby, owoce morza oraz dania mięsne. Właściciel przez 20 lat sam łowił ryby i świetnie się na nich zna. Polecam szczególnie talerz owoców morza - z ogromnymi krewetkami tygrysimi. Blisko przystanek autobusowy i parking.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, ola u
Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Jedlismy tu 2 dni z rzędu 1 dnia spagethi bardzo dobre zupa rybna zjadliwa. Drugiego dnia spagethi pesto mdłe a spahethi malta style przesolone tak bardzo ze nie dalo sie jesc- chociaz ja lubie slone! 2h musialem biegac do WC

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, 431mareku
Zrecenzowano 20 września 2016 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne owoce morza. Idealna kolacja za przyzwoite pieniądze. Świerze i pachnące podane w miłej atmosferze.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, 188pawe_j
Zrecenzowano 20 września 2016 z urządzeń przenośnych

Owoce morza rewelacyjne. Wszystko świeże. Gorąco polecam. Ceny przystępne. Na zdjęciu porcja dla trzech osób. Innych dań nie próbowaliśmy.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, PiotrG417

Byłeś(-aś) w Chaplins? Podziel się wrażeniami!