Zrecenzowano 27 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel posiada 4 gwiazdki jednak faktycznie są to normalne 3. Basen przy hotelu mały z niestety zimna woda w maju. Basen na ostatnim piętrze hotelu bardzo zaniedbany. Około 10 minut do przystanku Bugibba Bay. Około 20 minut do Bugibba Square. Obsługa na najwyższym poziomie. Śniadania moje ulubione - angielskie jednak po 7 dniach mają prawo się znudzić :))) Jak na tą cenę 700 pln pokój / tydzień ze śniadaniami to doskonały wybór.

Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, yoshi71
Zrecenzowano 12 sierpnia 2015

hotel jest nie duży, położony w bardzo spokojnej uliczce, śniadanie wystarczające, słabo działający internet nawet w recepcji. gdyby ktoś chciał dłużej pospać to się nie da bo na przeciwko odbywa się budowa, ale praca w normalnych godzinach tak że nam nie przeszkadzało. Sprzątanie pokoju miało sporo do życzenia, wymiana ręczników też nie każdego dnia - nieraz zdarzało się że stare złożone zostały tak jakby miały by być nowe i czyste.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój miał być większy a otrzymaliśmy mniejszy z dostawką, choć nam to aż tak nie przeszkadzało - ale nie było to zgodne z ofertą, mogłoby być lepsze sprzątanie, autentyczna wymiana ręczników a nie pozorna jak to się zdarzało. Super rzecz, że była lodówka ale hotel nie zbiedniałby chyba jakby był czajnik , kawa i herbata - jak bardzo często bywa w hotelach tej klasy ( 4*).
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Jerzy L
Zrecenzowano 30 czerwca 2015

Hotel, II Palazzin odwiedziłam w maju 2015 roku wraz z mężem i dwiema córami oraz rodzicami i znajomymi z dzieckiem. Hotel jest świetnie położony - bardzo blisko do dworca PKS (dzięki temu zwiedziliśmy całą wyspę :), oraz posiada obszerne pokoje z widokiem na morze, które sprzyjają wieczornym spotkaniom z winkiem (przypominam, że byliśmy w 6 osób dorosłych i 3 małych dzieci :). Wybraliśmy opcję BB- śniadania monotonne i typowo angielskie. Obsługa hotelu zasługuje na 5 gwiazdek - szczególne podziękowania dla managera obiektu Simona.

Wskazówka dotycząca pokojów: Na najwyższych piętrach pokoje mają lepszy widok
  • Data pobytu: maj 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Barbara B
Zrecenzowano 19 czerwca 2015

+ hotel położony niedaleko centrum miejscowości oraz pętli autobusowej (5 minut spacerem)
+ pomocna obsługa
+ czyste pokoje
+ mały, ale czysty basen

- obok hotelu budowa - z większości balkonów widok na dźwig i betonowy szkielet
- przy basenie szum klimatyzatorów z sąsiedniego hotelu

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Kamil Z
Zrecenzowano 26 marca 2015

Hotel jest stary i wymaga remontu, seaview jest cudowne, jeśli nie patrzy się w dół -dachy sąsiedniego hotelu i hałasujące wentylatory. Wokół budowy innych obiektów, czasem głośne. w pokoju było dość chłodno, ale.... dostaliśmy grzejnik, jedzenie było wspaniałe, ludzie w recepcji , restauracji i pokojowe zasługują na najwyższą ocenę. No i Simon, zarządzający hotelem, zawsze do dyspozycji gości. Spędziliśmy tu bardzo miły tydzień.

• Data pobytu: marzec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Elzbieta B