“Smacznie”
Peking — recenzja

Peking
Nr 13 wśród 108 Restauracje (Qawra)
Kuchnie: Chińska
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos

Bardzo smacznie,mila, pomocna obsluga. Ceny jak wszedzie indziej ok 15 euro trzeba liczyc na osobe.duze porcje

Dziękujemy, Urszula K

Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest po prostu przepyszne. Porcje ogromne. Czego nie zmiescisz spakują ci na wynos. Ceny jak wszędzie. A tak na prawdę całe to miejsce staję sie magiczne dzięki gościowi który wygląda jak Małach, polski Raper heh. On to dopiero robi atmosferę;-)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, blachablaszka89
Zrecenzowano 7 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra sprawna obsługą, bardzo dobre jedzenie zupa z kukurydzy oraz pierś w sosie cytrynowym, krewetki w sosie warzywnym również bardzo dobre. Ceny na Malcie są wyższe niż w Polsce w każdym miejscu które odwiedzicie i tak jest również tu, ale coś jeść trzeba:) obiad 2 daniowy dla jednej osoby około 15 -20 euro. Przygotujcie się na większe wydatki w całej okolicy, Walutą na Malcie jest Euro, dla zarabiających w PLN może być szok ;)

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, 407magdalenaw
Zrecenzowano 27 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo uprzejma i pomocna obsługa. Duże pole do popisu przy zamawianiu posiłków. Jedzenie na wysokim poziomie. Zdecydowanie odwiedzimy ponownie.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, beatashew
Zrecenzowano 27 września 2016

Mam mieszane uczucia co do tej restauracji. Uchodzi raczej za najlepszą azjatycką w okolicach i takie też sprawia wrażenie. Potwierdzają to również klienci - za pierwszym razem nie mogliśmy tam wejść ze względu na brak wolnych stolików. Bez wcześniejszej rezerwacji po godzinie 20 ej nie było wtedy szans wejść.
Ogólnie byliśmy tam dwukrotnie. Cenowo teoretycznie jest ok ale jakoś tak zawsze było że przy podsumowaniu rachunku tanio nie było. Polecam "crispy chicken" podawany w taki sposób że pokrojone kawałki kurczaka zawijamy w naleśnik. Odradzam i nie polecam "crispy beef" w sosie słodko kwaśny. Nikomu z naszej trójki to nie smakowało. Przypominało bardziej smak "sznurka' na słodko. Mdłe i byle jakie. Zmarnowane pieniądze.

Ogólnie więc danie związane z kurczakiem powinny być.

Obsługa miła i profesjonalna, nastawiona na bogatego klienta - głównie z prestiżowego hotelu który znajduję się na przeciw.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Maciej S

Peking — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Peking? Podziel się wrażeniami!