“Super restauracja ”
Incognito Restaurant — recenzja

Incognito Restaurant
Nr 4 wśród 107 Restauracje (Qawra)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Scena barowa, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam tą restaurację, pyszne jedzenie i drinki a przede wszystkim bardzo miła atmosfera

Dziękujemy, 814patrycjaz

Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas 6 dniowego pobytu w Bugibba, Incognito znalazło się na naszej liście miejsca na kolacje 4 razy.
Przepyszna zupa rybna, makaron z owocami morza ❤️, porcja bardzo duża z duża ilością muszli, krewetek i kawałkami ryby.
Polecam!

Dziękujemy, karolinak697
Zrecenzowano 25 września 2018

Bardzo dobre jedzonko,przemiła obsługa ,królik i steak incognito ,oba dania bardzo dobre ,ceny porownywalne do innych restauracji, czyli spodziewane na Malcie

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, kasiazajpetri
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Knajpka blisko centrum ale na uboczu wiec nie ma tłumów patrzący w talerz, jedzenie bardzo pyszne zawsze jakis dodatek gratis i na koniec kieliszek napoju poprawiahacego trawienie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, G7576OCmarcink
Zrecenzowano 29 lipca 2018

Bardzo dobra rodzinna restauracja.W menu tradycyjne potrawy Malty(pyszny królik!!!) oraz inne specjały-polecam pyszne steki i świeżą rybę.Miła obsługa.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Kati115

Incognito Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Incognito Restaurant? Podziel się wrażeniami!