Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Za tą cenę nie należy spodziewać się zbyt wiele. Zacznę od zalet: aneks kuchenny mały, ale świetnie wyposażony (mini piekarnik, lodówka, czajnik, talerze, kubki itp.), rewelacyjna lokalizacja do zwiedzania wyspy, blisko dworzec autobusowy, restauracje, sklepy, co drugi dzień wymiana ręczników i pościeli... I to chyba tyle. Wady: brak klimatyzacji, chociaż trafił nam się zacieniony apartament więc nie było aż tak źle, basen w budynku czynny tylko do 18:00, łazienka w stanie strasznym (brudna, zatkane odpływy), w pokoju czuć stęchlizną. Myślę, że hotel za tą cenę jest do zniesienia.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, 522patrycja_
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mavinamalta, General Manager, Huli Hotel and ApartmentsOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2018

Dziękujemy za pobyt u nas w Huli Hotel & Apartments i za przekazanie nam swoich uwag. Jesteśmy zawiedzeni, że nie jesteście całkowicie usatysfakcjonowani.

Zapoznaliśmy się z Twoimi komentarzami. Zapewniamy, że zostały one należycie odnotowane.

Zrecenzowano: 20 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Cena adekwatna do jakości, nie nalezy spodziewać się luksusów. Pokoje i kuchnia dobrze wyposażone, dostępna także suszarka do włosów. Świetna lokalizacja, do przystanku autobusowego mozna dojść w kilka minut. Jedynym minusem był widok z balkonu, a w zasadzie jego brak. Balkon oddzielony był wysokim murem, nic z niego nie było widać. Mimo wszystko polecam na tygodniowy wypad.

Termin pobytu: marzec 2018
1  Dziękujemy, Ola B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mavinamalta, General Manager, Huli Hotel and ApartmentsOdpowiedź udzielona 20 marca 2018

Zrecenzowano: 8 marca 2018

Hotel położony w bardzo dobrym miejscu: blisko sklepy, restauracje, dworzec autobusowy, z którego można się dostać w każde miejsce na wyspie.Pokój dość przestronny, wyposażony we wszystko, o potrzebne. Usterki techniczne, zgłaszane personelowi usuwane na bieżąco. Czysto ( sprzątanie pokoju, częste wymiany ręczników i pościeli).

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, marcoltadeusz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mavinamalta, General Manager, Huli Hotel and ApartmentsOdpowiedź udzielona 14 marca 2018

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2017

Bardzo dobra lokalizacja, mimo że widok z okna nie był zbył ciekawy. Apartamenty za to całkowicie na plus. Duża kuchnia, duży pokój i łazienka, balkon. Nie brakowało przyrządów kuchennych. Apartament był codziennie sprzątany. Miła recepcja. Mimo przyjazdu w nocy klucze można było odebrać z hotelu obok. Wi-fi działało dobrze na parterze i pierwszym piętrze. Zawsze można było korzystać w recepcji. Chętnie wróciłabym tam jeszcze raz!

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, fixmin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mavinamalta, Manager, Huli Hotel and ApartmentsOdpowiedź udzielona 30 listopada 2017

Dziękujemy za pobyt u nas w Huli Hotel & Apartments i za nam dobrą recenzję. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Uprzejmie informujemy, że mamy teraz darmowe wifi dostępne we wszystkich mieszkaniach i miejscach publicznych.

Zrecenzowano: 12 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to jak najbardziej na plus. Tani hotel w świetnej lokalizacji. Nie było problemu z dostaniem się do pokoju przyjeżdżając o północy, bo klucze można było odebrać hotel obok. Bardzo miła i pomocna obsługa. Basen na dachu skromny ale w tej cenie był zaskoczeniem. Niesamowity widok z góry. Pokoj był czysty, zaopatrzony w mikrofalówkę i mały piekarnik, do tego zestaw sztućców i korkociąg. Duży plus za klimatyzacje i wymianę ręczników co drugi dzień. Dostępne żelazko. Generalnie niczego nam nie brakowało. Polecam :)

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, engie986
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mavinamalta, General Manager, Huli Hotel and ApartmentsOdpowiedź udzielona 9 grudnia 2017

Dziękujemy za pobyt u nas w Huli Hotel & Apartments i za udzielenie nam dobrej opinii. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług.