Zrecenzowano: 8 października 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel jest okupowany przez bardzo wiekowych emerytów z Anglii, którzy zachowują sie skandalicznie. Są głośni i robią wszędzie bałagan. Pokoje maja pościel z ochraniaczami bo pewnie sikają do łóżek. Hotel nie respektuje innych gości wiec uwaga ! Nic nie dają prośby czy skargi. Hotel to sanatorium. 4 gwiazdki to śmiech ! Dałabym max 2 ! Korytarze są brudne.

Termin pobytu: październik 2016
2  Dziękujemy, Graza5
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunroute Hotels M, Guest Relations Manager, Hotel SantanaOdpowiedź udzielona 13 października 2016

Dear Reviewer,
We would like to thank you for submitting a review on Hotel Santana. We apologise if we did not manage to meet your expectations. Our aim is to give all our guests good value for money and a great holiday experience. We are saddened to note that we have not managed to do so in this case.

All comments receive by our guests are taken into consideration and are passed on to the management team.

Whilst we thank you for your feedback once again, we hope we will have the pleasure to welcome you again at Hotel Santana.

Regards,

Melanie Sant
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 20 września 2016 z urządzeń przenośnych

Muszę powiedzieć, że pierwsze wrażenie w hotelu nie było najlepsze i
początkowo trochę żałowaliśmy naszego wyboru. Bywałem już w różnych
hotelach 4*, dlatego mogę powiedzieć że ten hotel ma standard co najwyżej
3*. Zabrudzone i uszkodzone ściany oraz wykładziny na hotelowych
korytarzach, w pokojowej łazience zardzewiała bateria w umywalce,
pordzewiały wąż w baterii prysznicowej i "latająca" deska sedesowa nie
mieści się raczej w kanonie hoteli o standardzie 4*, a do tego klimatyzacja
włączana tylko w godzinach od 15:00 do 6:00 rano (a czasami tylko do 3:00),
o czym nie było ani słowa w ofercie. Jak stwierdził manager hotelu, to
ponoć standard we wszystkich hotelach 3 i 4 * na Malcie - jeżeli tak, to
chyba jednak należałoby wspomnieć o tym w ofercie, szczególnie jeżeli ma to wpływ na wybór hotelu. Poza tym pokoje w hotelu
są dość czyste - sprzątanie i wymiana ręczników odbywa się codziennie.
Dużym plusem jest mała lodówka w pokoju. Kolejnymi rzeczami, które bardzo
przypadły nam do gustu to basen na dachu hotelu, z którego roztacza się
przepiękny widok na całą Maltę oraz gustownie urządzony ogród Zazen, gdzie
można było relaksować się na wygodnych sofach bądź fotelach od rana do
wieczora. :) Oczywiście w określonych godzinach, zarówno na basenie, jak i
w ogrodzie do dyspozycji gości jest bar. Ponadto przez cały dzień dostępna
jest rownież kawiarenka hotelowa. Jako że przyjechaliśmy na 14 dni,
wybraliśmy opcję All Inclusive - jeżeli chodzi o wyżywienie, to śniadania
są raczej średnie (codziennie to samo), natomiast obiady i kolacje są już
bardziej urozmaicone i każdy może wybrać coś dla siebie, dodatkowo po
każdym obiedzie i kolacji dostępne są również desery - różnego rodzaju
ciasta, lody i owoce. Jeżeli chodzi o napoje, to mamy do dyspozycji lokalne
alkohole, wino i piwo, kilka coctaili, kawy, gorącą czekoladę, herbaty,
napoje chłodzące typu ice tea oraz soki i wody mineralne. Kolejnym dużym
plusem tego hotelu jest jego Personel, który poza naprawdę nielicznymi
przypadkami jest bardzo miły, zawsze uśmiechnięty, pomocny i przyjazny.

Reasumując, był to nasz drugi 14 dniowy pobyt na Malcie, poprzednim razem
byliśmy w hotelu 3*, dlatego po 4* spodziewałem się nieco wyższego
komfortu, jednakże w miarę upływu czasu zmieniliśmy zdanie i uważamy że
mimo początkowego niesmaku, wakacje zaliczamy do udanych. :)

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, adamg833
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunroute Hotels M, Guest Relations Manager, Hotel SantanaOdpowiedź udzielona 26 września 2016

Dear Reviewer,

We would like to thank you for your review on Hotel Santana. We are glad that you had an overall pleasant stay. Your comments will be surely passed on to the rest of the team.

We do our best to offer good value for money when it comes to service and accommodation. Nonetheless, your comments will be passed on and taken into consideration by the management.

Kind regards,

Melanie Sant
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 22 lipca 2016

W porównaniu do innych hoteli 4*, ten jest skromny, ale niczego w nim nie brakuje. Obsługa fantastyczna. Problemy zamiast w deklarowanych 5 minutach załatwiają w 3. Wyżywienie; bez szaleństw z wystarczającym wyborem, smaczne. Pokoje po remoncie, schludne, codziennie sprzątane posiadające wszystko co turyście nastawionymi na zwiedzanie wyspy. Basen na dachu mały, lecz warto z niego korzystać ze względu na widoki zatok i lądu. Dla mnie ważna też była lokalizacja ze względu na bliskość zajezdni autobusowej z której perfekcyjnie działająca komunikacja zawiezie Cie w każdy zakątek wyspy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój na drugim piętrze, od wschodu widokiem na ulicę.
Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, bilmar3
Zrecenzowano: 12 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

W dniu odlotu już myślałam o powrocie do tego małego raju. Ze szczytu murów obronnych w Vallettcie, jedzac obiad w restauravji , widać morze. A jest to šrodek wyspy. Wspaniały klimat, wszędzie sympatyczna ale nie nachalna pomoc i obsługa. I podobne ceny za wrapa, czy kanapkę : na promenadzie, plaży, na Blue Lagun, gdzie przypływasz statkiem. Jedzenie w restsuracjach tanie, nie warto brać kanapek. Polecam owoce morza i ryby. Przy hotelu maleńka pizzernia czynna do 2 w nocy, Tania i pyszna. Dla smakoszy - wspanisła restauracja chińska 2 minuty od hotelu. A hotel fobre 5 gwuazdki, baden na dachu z widokiem na morze, w podziemiach drugi , kryty. CZYSTO , łazienki wysxorowane, ręcznik białe, suszarki do włosów. Tylko 1 gniazdko na nasze wtyczki, drugie angielskie. Jedzenie dobre

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Joanna B
Zrecenzowano: 1 lipca 2016

Plusy: Pokój dość sympatycznie urządzony, z balkonem, szafą, lodówką, w łazience prysznic, umywalka, szafeczka, toaleta... Codziennie sprzątane, czyste, obsługa nie robiła problemów z zalatwieniem/wytlumaczeniem czegokolwiek. Basen nieduzy, ale woda przyjemna, widok tez niczego sobie. Ogolnie jestesmy zadowoleni ze stosunku jakosci do ceny. Ah i oczywiscie blisko do petli autobusow, apteki, sklepow, marketu, lekarzy, budek z pamiatkami, barow, restauracji, plazy, dokow, generalnie WSZYSTKO na miejscu

Minusy: dzielnica hotelow i barow, wiec w nocy potwornie glosno, ciezko bylo spac. Śniadania takie sobie, ale jajecznica z jajek w proszku byla po prostu niejadalna....

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyzej, tym wiekszy spokoj, bo nie slychac ludzi z barow... no i lepszy widok, bo z gornych pieter widac morze
Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, Dorota B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunroute Hotels M, Sales Team, Hotel SantanaOdpowiedź udzielona 8 lipca 2016

Dear Guest

We thank you for your comments on the hotel's facilities, services and location. Our hotel has just completed a refurbishment, which ensures the guest's stay will not only be a pleasant one, but great value for money.

We are very surprised to hear that you could not sleep due to the night life. The hotel is situated in an area of bars and restaurants, but we do not have any problems concerning loud noise from the bars outside from other guests. We would have preferred to hear from you while you were here at the hotel, in order to investigate and try to rectify any concerns you had.

We do thank you for your comments. All comments are taken very seriously and the Management of the hotel endeavor to act and improve on facilities, where possible.

Thank you.