Zapisz
Super nurki!

Centrum nurkowe pełne ludzi z pasją. Kursy OWD i AOWD prowadzone w sposób ciekawy, profesjonalny a... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 stycznia 2020
monikadZ593CA
Fajne nurkowanie

W dive on malta pierwszy raz nurkowałem, bardzo mi się podobało. Polecam to miejsce i myślę, że sam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 stycznia 2020
Konrad K

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Właśnie kończę wakacje na Malcie z 16-o letnią nurkującą córką. Nurkowała z „Dive on Malta” i obie jesteśmy zachwycone: ona ze świetnej zabawy, ja z profesjonalnej opieki instruktorskiej. Polecam bardzo: fajni, kontaktowi właściciele, super instruktorzy, zadbana baza. Jeś życie da, bardzo chętnie wrócimy!!! Warto,

Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Bardzo miła obsługa, wszystko dobrze zorganizowane. Zabrali mnie w super miejsce dla nurków i widziałam dużo ciekawych rzeczy. Polecam każdemu!

Dziękujemy, lama540
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Polecam centrum nurkowe Dive on Malta za ich profesjonalizm, serdeczność oraz pomysłowość co do pokazywania fajnych miejsc do nurkowania. Nie można się z nimi nudzić, każdy nurek w innym miejscu. Dziękuję Wam za super spędzony czas!

Dziękujemy, annaaleksiuk
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Śmiało polecam każdemu. Cały kurs przebieg profesjonalnie, począwszy od pierwszej rozmowy, po teorie, pierwsze w moim życiu zejście pod wodę i rozliczenie. Instruktor doświadczony, zrozumiały i charyzmatyczny, dużo sprzętu więc niczego nie brakowało, miłe zaskoczenie na koniec :) jak będę na Malcie na pewno jeszcze raz z nimi udam się do podwodnego świata ;)

Dziękujemy, Dominik B
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Super atmosfera i profesjonalne podejście do tematu. Obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrawiam;))))

Dziękujemy, 982grzegorzb