“Polecam ! Najlepsza pizza !”
Made in Sud — recenzja

Made in Sud
Nr 5 wśród 291 Restauracje (St. Paul's Bay)

Przepyszna pizza ! Lepszej nie jedliśmy. Odwiedziliśmy Made in Sud 3 razy wciągu tygodnia i za każdym razem pizza była pyszna !

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Podróżnicze Ż

Polecam gorąco!!Mała pizzeria prowadzona przez Włochów.Pyszna pizza buffolina z prawdziwą motzarellą .Zasługuje na swoje 5 gwiazdek!!Do tego poniżej 10€!!!

Dziękujemy, pawe_s65

Rzeczywiście jedna z lepszych pizz jakie jadłam na Malcie. Bardzo dobre ciasto. Mozzarella dobrej jakości. Bardzo dużo ludzi więc najlepiej zarezerwować stolik wcześniej. Była też możliwość wzięcia jedzeni na wynos. Polecam

Dziękujemy, weronikap602
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niebywale doznanie kulinarne. Pizza robiona na oczach klientów. Bardzo dobra, wspaniała. W menu szeroki wybór rodzajów tego włoskiego dania. Cenowo standard na Malcie 8-10 euro w zależności od składników. Jedyny minus (choć moze niekoniecznie) to odległość ok. 1 km od centrum turystycznego (placu przy promenadzie) Qawry. Mimo wszystko warto się przejść i skosztować pizzy w stylu neapolitańskim.

Dziękujemy, 465tomaszg
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych pizzy w życiu ! O deserku tiramisu nie wspomnę ! Wow !!!

One of the Best pizza in my life !
Tiramisu was also AMAZING !!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, mytokochamy

Made in Sud — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bugibba, St. Paul's Bay

Byłeś(-aś) w Made in Sud? Podziel się wrażeniami!