“Najlepsza pizza !”
Made in Sud — recenzja

Made in Sud
Zrecenzowano 18 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wygląd z zewnątrz nie zachwyca, ale wchodząc do środka całe nastawienie się zmienia. Pizzę przyrządzają na oczach klienta , obsługa uśmiechnięta i miła mimo ogromnego ruchu. Pizza najlepsza jaką jedliśmy ! Polecam !

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, magdalenasL6949HD

Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza ma bardzo dobre brzegi oraz składniki. Sam środek ciasta trochę się rozpada - może takie jest ciasto neapolitańskie? Nie wiem, ale wiem że jadłam lepsze włoskie pizze, aczkolwiek warto iść. Ceny nie są wysokie

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Klaudia e
Zrecenzowano 17 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych pizzy jakie jadłem. Przygotowywana na oczach klienta , z uśmiechem i radością. Lokal bardzo nie pozorny a oferujący przepyszne jedzenie w stosunkowo niskich cenach. Godny polecenia dla ludzi z całego świata. A dodatkowo sympatyczne atmosfera.

Dziękujemy, Harry79GM
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz nie zachęca , ale po spróbowaniu Pizzy można zakochać się w tym miejscu , pyszna pizza szykowana na oczach gości .

1  Dziękujemy, mmmaszka
Zrecenzowano 14 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych pizz jakie jadłem. Lepsza niż sławne klasyki z Neapolu, lokal bardzo tani więc polecam każdemu. Na pewno wrócę

Dziękujemy, karold645

Made in Sud — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Made in Sud? Podziel się wrażeniami!