“YORK.W.PODROZY (instagram)”
Gelateria Garibaldi — recenzja

Gelateria Garibaldi
Zrecenzowano 8 września 2019

Lodziarnia przyjazna dla psów. Zlokalizowana przy pięknej uliczce.
Byliśmy tu na pysznej GRANITA o smaku truskawkowym - wspólnie z naszym YORK.W.PODROZY (instagram).

Dziękujemy, YORKwPODROZY

Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedne z najlepszych lodów w życiu. Próbowaliśmy truskawki, wanilii, nutelli, pistacji i kokosa. Wszystko PYCHA, czuć autentyczność składników
Wielkie porcje!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, ZordonPegasus
Zrecenzowano 12 czerwca 2017

Miejsce na głównym deptaku miasta. Bardzo dobre lody, porcje duże. Miła obsługa. W ofercie też inne smakołyki. Polecam :)

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano 22 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszne lody, mnóstwo smaków do wyboru. Polecam melona i ciemna czekoladę. Oreo tez niczego sobie. ;-)

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, luizalipinska
Zrecenzowano 12 czerwca 2015

Kawiarnia z fantastycznym klimatem. Bardzo miła obsługa. No i te lody:-) najlepsze jakie jedliemy na Sycylii. Serdecznie polecany.

Termin wizyty: czerwiec 2015
Dziękujemy, robert_agata

Gelateria Garibaldi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Scopello, Castellammare del Golfo

Byłeś(-aś) w Gelateria Garibaldi? Podziel się wrażeniami!