Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem w tym hotelu na przełomie lipca i sierpnia 2019. Spodziewałem się niskiego standardu hotelu, ale pierwszy pokój, który otrzymałem przypomniał mi o wakacjach nad polskim jeziorem z początku lat 90. Szafki były odrapane, a pokój przypominał głęboki PRL. Do tego nie miał obiecanego widoku na morze. Po interwencji kolejny przydzielony pokój był już lepszy, do tego z pięknym widokiem, ale na pewno nie był warty pieniędzy zapłaconych za pobyt. Kolejnym rozczarowaniem było jedzenie. Śniadania na słodko z produktów raczej niskiej jakości. Pozostałe posiłki też mocno rozczarowywały, a z owoców morza były krewetkowe głowy dorzucone do ryżu. Jednak tym co w pewnym stopniu rekompensowało te braki były widoki i woda o pięknym turkusowym kolorze.
Przez cały 11 dniowy pobyt widok ten robił wciąż to samo niesamowite wrażenie. Na plus była też ekipa animatorów, która bardzo starała się stworzyć fajny klimat. Podsumowując jeśli komuś nie zależy na pokoju i jedzeniu, a zadowoli się pięknym widokiem to mogę ten hotel polecić. W przeciwnym razie radzę poważnie się zastanowić.

Dziękujemy, MBTraveler80
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo słaba obsługa w barze przy basenie Gabryjele manager kiepsko , nie zna języka angielskiego nie miły , nie nadaje się na menago nie radzi sobie , w pracy zajmuje się znajomymi nie klientami , kiepsko

Dziękujemy, SprinterT
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre położenie, zadbana plaża strzeżona przez ratowników. Jedzenie wyśmienite, bardzo duży wybór, można spróbować wszystkiego co Włosi mają najlepsze. Hotel posiada basen, a tuż przy nim znajduje się barek serwujący napoje alkoholowe i kawy. Idealne miejsce do wypoczynku i poznania uroków Sardynii.

Dziękujemy, iwxvs
Zrecenzowano: 2 października 2018

Hotel powyżej moich oczekiwań.
Piękne widoki, zarówno z pokoi jak i innych miejsc w hotelu.
Bardzo ładna plaża przy zatoczce, leżaki i parasole oraz barek,
3 baseny w tym jeden przy Mini Clubie.
Pokoje codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki i uzupełniane kosmetyki na bieżąco.
Wyżywienie urozmaicone i smaczne.
Wersja all in. light: 3 posiłki, słodkie przekąski, napoje bezalkoholowe ( woda niegazowana i gazowana, cola,lemoniada, herbata, kilka rodzajów pysznej kawy, w tym mrożona )
Po terenie hotelu jeździ kolejka, co bardzo ułatwia przemieszczanie się po rozległym terenie.
W-FI tylko przy recepcji.tam też 2 sklepiki
Market spożywczy niedaleko hotelu.
Do Santa Teresa jeździ hotelowy autobus, bilety kupuje się w recepcji.
Jest też wypożyczalnia 70 E za auto + 250 e kaucja zwrotna.
Duży plus dla hotelu - mimo, że nasza doba hotelowa powinna skończyć się na śniadaniu, mogliśmy korzystać z posiłków i napojów do momentu transferu na lotnisko, czyli do godz.24 i tak też mieliśmy do dyspozycji nasz pokój.
Jestem b. zadowolona z pobytu a Sardynia jest piękna :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Andzia2
Zrecenzowano: 12 września 2018

Po pierwszym dniu pobytu byłem pewien, że postawię 1. Każdego kolejnego dnia dokładałem po punkcie.
Zacznijmy od jedzenia. Śniadania – tragedia. Pieczywo smaczne, dużo bułek, krosantów, dżemów, trochę wędlin, sera, jajecznicy z proszku. I nic poza tym. Brakowało omletów, naleśników, coś dobrego na ciepło. Codziennie to samo. Po dwóch dniach przestałem chodzić na śniadania bo nie było sensu. Tutaj należy im się 1.
Obiady/kolacje – ogólnie narzekać nie było można. Każdy znalazł coś dla siebie. Dużo ryb, często smacznych, mięso wieprzowe – tragedia. Wspaniałe makarony i to pod różną postacią – z owocami morza, sosem pomidorowym, grzybami, serem…. Do wyboru do koloru. 80% past naprawdę super.
Dodatkowo do posypania parmezan – coś niesamowitego. Jedna Włosi potrafią zrobić dobry ser.
Bardzo dobre risotto. Ciasta też były smaczne. Dużo owoców i deserów. Do kolacji i obiadu można nalać sobie wina do dzbanków – wina dobre. Codziennie wypijałem po pół litra do obiadu i kolacji.
Za jedzenie można śmiało postawić dobrą 4.
Drinki i bar – mieliśmy allinclusive więc nie martwiliśmy się o ceny. Napoje alkoholowe bardzo dobre. Piwo dobre (oprócz tego z nalewaka przy obiedzie), jedna z najlepszych whisky jakie piłem (od 15 lat podróżuję po hotelach z opcją all i nigdy tak dobrej whisky nie piłem), likiery też super. Wódka bardzo dobra.
Jedyny minus i to duży, że nie podawano coca coli z oryginalnego nalewaka za barem tylko kazano iść do ogólnie dostępnej maszyny, w której oprócz wody reszta nie nadawała się do picia.
Woda była free dla wszystkich a pozostałe napoje już tylko w opcji na kartę. Niestety duży minus, że aby zamówić sobie cokolwiek z baru musiałeś okazać kartę i niestety nosić ją cały czas przy sobie- bardzo uciążliwe. Nie dostałeś nic bez karty. Oczywiście jedna karta=jeden drink.
Przez pierwsze dni obsługa za barem bardzo nieuprzejma, później się to poprawiło.
Bardzo dobra kawa, szczególnie przy barze na plaży. Włosi oprócz wspomnianych wcześniej serów potrafią parzyć super kawę.
Po kolacji niestety otwarty tylko jeden bar gdzie ustawiała się gigantyczna kolejka. Kilka razy zmierzyłem czas i stałem 15 minut. Aż się odechciewało stać po kolejnego drinka. Wg mnie robione to celowo aby zaoszczędzić na alkoholach w opcji all.
Za to duuuuuży minus.
Animacje – dla dzieci fajne, dla dorosłych też nie był źle. Ja raczej przyjechałem wypocząć od ruchu bo w ciągu roku dużo ćwiczę ale każdy mógł znaleźć coś dla siebie- aerobik, piłka nożna, tenis, siatkówka, ping-pong, joga, taniec, bule, strzelanie z łuku…..
Dyskoteki słabe, raczej do 12 w nocy wszystko się kończyło.
Ogólnie dobra 4.
Hotel – standard hotelu tak jak polska 1*. Wymagany remont. Ale szczerze mówiąc tutaj jakoś mi to nie przeszkadzało. Rekompensował to wspaniały widok z pokoju i praktycznie każdego miejsca w hotelu. Widać było przepiękne morze, plaża, wyspa, zieleń…..coś pięknego. Hotel ułożony kaskadowo i wszędzie rozprzestrzeniał się wspaniały widok na okolicę. Hotel wspaniale położony na wzgórzu przy malowniczej zatoczce. Dużo zieleni, trawy, piękne alejki no i ten teren – bardzo rozległy. Dlatego bardzo pomocna była kolejka, która co 5 min krążyła po terenie i rozwoziła gości. Super rozwiązanie.
Pokoje czyste, duże, przestronne, klimatyzowane. Łóżka wygodne, pościel ok. Wyposażenie telewizor, lodówka. Łazienka gorsza – szczególnie kabina prysznicowa, która była niesamowicie maleńka.
Przed każdym pokojem tarasik z przepięknym widokiem na morze. Można sobie pograć na nim w karty lub zanurzyć się w lekturę.
Plaża – bardzo fajna, piaszczysta, nie jest to piasek jak nad polskim morzem ale dało się wytrzymać. Łagodne zejście do morza, w większości kamienie ale były miejsca do zejścia po piasku. Woda czysta i bardzo ciepła. Na plaży leżaki – bezpłatne i kajaki (bardzo wywrotne – trzeba uważać). Dalej można wypożyczyć płatnie rower, banana, skuter…..Plaża niewielka ale bardzo klimatyczna.
Co do leżaków to na plaży o 7 rano już nie było praktycznie żadnego wolnego. Przy basenie jeszcze dało się znaleźć pojedyncze miejsca.
Baseny fajne, duże. Były 3 – dla dzieci, średni oraz najgłębszy dla dorosłych.

Okolica – raczej bez samochodu czy autobusu to nigdzie się nie dojedzie. W pobliżu jest miejscowy supermarket, restauracja i nic poza tym. Co jakiś czas można pojechać do pobliskiego miasteczka (około 7 km) i tam pozwiedzać.
Ogólnie oceniam hotel na mocną 4 i polecam go w szczególności rodzinom z dziećmi.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Daniel K