“Pobyt wakacyjny”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 6 dodatkowych witryn!
Grecotel Meli Palace
Miejsce nr 5 wśród 18 hoteli w Sissi
Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel zlokalizowany w oddali od większych miast. Mimo to spacerem można dojść do Sisi lub Mali. Hotel zadbany, czysty, dużo zieleni. Obsługa przesympatyczna dzięki której nauczyliśmy się podstawowych słów po grecku. Szczególnie dzięki dla Sofii z pool baru. Jedzenie przepyszne, chociaż mały wybór owoców moża. Zdecydowanie polecam.

Data pobytu: wrześniu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Krzysztof K

Zrecenzowano 6 września 2017

Hotel bardzo zadbany,położony na odludziu, plaża piaszczysta, miejscami drobne kamienie, krótka do 100m, potem brak możliwości spacerowania brzegiem morza.Po 20 minutowym spacerze w stronę Mali można dojść do ładnej piaszczystej publicznej plaży. W druga stronę można dojść do miejscowości Sisi, małej ale bardzo klimatycznej. Hotel jest mały, co jest plusem , nie ma kolejek w restauracji i problemu z wolnymi leżakami. Personel bardzo uprzejmy i pomocny. Posiłki zróżnicowane smaczne, dużo owoców, soki świeżo wyciskane, kawa po grecku na śniadanie, w niedzielę wino musujące, napoje z dystrybutorów coca cola, sprite, fanta oryginalne. Do obiadu i kolacji wino do wyboru, butelkowane. Pokoje bardzo różne z zależności od położenia, łazienka z wanną. Na terenie jeden basen i jeden brodzik .

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje w budynku głównym nad restauracją to nie więcej niż trzy gwiazdki
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, izabela177
Zrecenzowano 18 lipca 2016

Hotel jest śliczny, obsługa przemiła a jedzenie bajka..każdemu polecam ten hotel !! Najbliższa miejscowość większa jest gdzieś 15 min. na nogach, ale pozwiedzanie okolicy też jest przyjemnością !! Hotel ma swoją własną plaże, rowerki wodne i kajaki, co wieczór są organizowane jakieś atrakcje i wieczory tematyczne..jednocześnie miejsce jest cudowne do spokojnego odpoczynku z rodziną czy znajomymi !! W Krecie jestem zakochana po uszy i na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę :)

• Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, joannalatowicka
Zrecenzowano 27 września 2015

Hotel na uboczu co jest jedynym minusem, choć dla osób, którzy nie chcą wychodzić poza teren hotelu to ok. Hotel czysty sprzątany codziennie. Mieliśmy pokój na 2 piętrze z widokiem na ogród nie było wilgoci, meble w miarę nowe ( więc nie podzielamy poprzedniej opinii), sprzątany codziennie. Jedzenie ok dużo owoców- każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wiem co niektórzy jadają na śniadanie w Polsce ale oprócz jajek serwowanych na wiele postaci, serów, wędliny, jogurtów były warzywa i wiele innych potraw - tak jak w wielu hotelach na południu. Codziennie serwowana kawa grecka na śniadanie, w niedziele szampan. Obsługa na każde żądanie reagowali szybko. Animacje rzeczywiście na dość dobrym poziomie. Plaża niewielka hotelowa, leżaków wystarcza. Warto wybrać się na krótki spacer - po prawej stronie tuz przy plaży jest kościółek malutki ale warto zobaczyć. 3 km miasteczko Sisi które trzeba zobaczyć. Spacer po kolacji trwa ok 30 minut wolnym krokiem lub taksówka za 6 Euro. W recepcji ( chyba szefowa) Pani Eugenia bardzo bardzo miła kobieta zawsze uśmiechnięta i pomocna. Serdecznie pozdrawiamy.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój na piętrze jest znacznie lepszy, konieczne buty do wody, bo dno morza bardzo kamieniste
  • Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z ukochaną osobą
6  Dziękujemy, Małgorzata Z
Zrecenzowano 4 września 2015

Zacznę od pozytywów, hotel jako sam obiekt dość ładny, zadbany, plaża fajna, nieduża prywatna, super animatorzy!!!! Tu duży plus, ale…..to wszystko. Pokoje dostaliśmy z widokiem na morze, czym byliśmy zaskoczeni, ale to się szybko wyjaśniło, była to część nie remontowana, więc rodziny polskie były tam delegowane, tragiczne, mam dość bycia traktowana w ten sposób za narodowość!!! Pokój był na parterze, śmierdzi wilgocią, niska komoda nie do użycia, chyba,że macie ubrania jednorazowe, mało miejsca w szafach, stare i trąciły również wilgocią, za łazienkę odejmuję 2 gwiazdki w standardach europejskich! Jedzenie ok, bez szału, monotonne, szczególnie śniadania,napoje niby oryginalne, pół na pół z wodą. Miła obsługa poza recepcją, gdzie 2 dni przed wyjazdem próbowałam przedłużyć pobyt o kilka godzin ze względu na 3 letniego syna, byłam ciągle odsyłana,w dniu wylotu dowiedziałam się od pani, która nawet nie sprawdziła nic nigdzie, że niestety wszystko pełne…..sorry . Gdy czekaliśmy na transfer okazało się że jakaś rodzina z Włoch dała radę przedłużyć dobę, żałosne. Szczerze średnio i bez szału

Wskazówka dotycząca pokojów: prosić o pokoje odnowione
  • Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, agata2408
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Sissi — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 10,6 km
Maritimo Beach Hotel
Nr 6 z 18 w lokalizacji Sissi
Liczba recenzji: 491
w odległości 14,9 km
Insula Alba Resort & Spa (Adults Only)
Insula Alba Resort & Spa (Adults...
Nr 19 z 172 w lokalizacji Hersonissos
Castello Boutique Resort & Spa
w odległości 3,3 km
Kalimera Kriti Hotel Village Resort
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Grecotel Meli Palace? Podziel się wrażeniami!

Grecotel Meli Palace — dodatkowe informacje

Adres: Agia Varvara, Sissi, Kreta 724 00, Grecja (dawniej Hellenic Palace)
Lokalizacja: Grecja > Kreta > Lasithi Prefecture > Sissi
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Restauracja Obsługa pokojowa Apartamenty Basen
Styl hotelu:
Nr3 wśród hoteli na plaży w miejscowości Sissi
Nr4 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Sissi
Zakres cen: 498 zł–1 307 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Grecotel Meli Palace 4*
Liczba pokoi: 158
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Grecotel Meli Palace. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Grecotel Meli Palace Hotel Lassithi Prefecture
Hellenic Palace Crete

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?