Zrecenzowano: 6 września 2017

Hotel bardzo zadbany,położony na odludziu, plaża piaszczysta, miejscami drobne kamienie, krótka do 100m, potem brak możliwości spacerowania brzegiem morza.Po 20 minutowym spacerze w stronę Mali można dojść do ładnej piaszczystej publicznej plaży. W druga stronę można dojść do miejscowości Sisi, małej ale bardzo klimatycznej. Hotel jest mały, co jest plusem , nie ma kolejek w restauracji i problemu z wolnymi leżakami. Personel bardzo uprzejmy i pomocny. Posiłki zróżnicowane smaczne, dużo owoców, soki świeżo wyciskane, kawa po grecku na śniadanie, w niedzielę wino musujące, napoje z dystrybutorów coca cola, sprite, fanta oryginalne. Do obiadu i kolacji wino do wyboru, butelkowane. Pokoje bardzo różne z zależności od położenia, łazienka z wanną. Na terenie jeden basen i jeden brodzik .

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje w budynku głównym nad restauracją to nie więcej niż trzy gwiazdki
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, izabela177
Zrecenzowano: 18 lipca 2016

Hotel jest śliczny, obsługa przemiła a jedzenie bajka..każdemu polecam ten hotel !! Najbliższa miejscowość większa jest gdzieś 15 min. na nogach, ale pozwiedzanie okolicy też jest przyjemnością !! Hotel ma swoją własną plaże, rowerki wodne i kajaki, co wieczór są organizowane jakieś atrakcje i wieczory tematyczne..jednocześnie miejsce jest cudowne do spokojnego odpoczynku z rodziną czy znajomymi !! W Krecie jestem zakochana po uszy i na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę :)

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, joannalatowicka
Zrecenzowano: 27 września 2015

Hotel na uboczu co jest jedynym minusem, choć dla osób, którzy nie chcą wychodzić poza teren hotelu to ok. Hotel czysty sprzątany codziennie. Mieliśmy pokój na 2 piętrze z widokiem na ogród nie było wilgoci, meble w miarę nowe ( więc nie podzielamy poprzedniej opinii), sprzątany codziennie. Jedzenie ok dużo owoców- każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wiem co niektórzy jadają na śniadanie w Polsce ale oprócz jajek serwowanych na wiele postaci, serów, wędliny, jogurtów były warzywa i wiele innych potraw - tak jak w wielu hotelach na południu. Codziennie serwowana kawa grecka na śniadanie, w niedziele szampan. Obsługa na każde żądanie reagowali szybko. Animacje rzeczywiście na dość dobrym poziomie. Plaża niewielka hotelowa, leżaków wystarcza. Warto wybrać się na krótki spacer - po prawej stronie tuz przy plaży jest kościółek malutki ale warto zobaczyć. 3 km miasteczko Sisi które trzeba zobaczyć. Spacer po kolacji trwa ok 30 minut wolnym krokiem lub taksówka za 6 Euro. W recepcji ( chyba szefowa) Pani Eugenia bardzo bardzo miła kobieta zawsze uśmiechnięta i pomocna. Serdecznie pozdrawiamy.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój na piętrze jest znacznie lepszy, konieczne buty do wody, bo dno morza bardzo kamieniste
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
6  Dziękujemy, Małgorzata Z
Zrecenzowano: 4 września 2015

Zacznę od pozytywów, hotel jako sam obiekt dość ładny, zadbany, plaża fajna, nieduża prywatna, super animatorzy!!!! Tu duży plus, ale…..to wszystko. Pokoje dostaliśmy z widokiem na morze, czym byliśmy zaskoczeni, ale to się szybko wyjaśniło, była to część nie remontowana, więc rodziny polskie były tam delegowane, tragiczne, mam dość bycia traktowana w ten sposób za narodowość!!! Pokój był na parterze, śmierdzi wilgocią, niska komoda nie do użycia, chyba,że macie ubrania jednorazowe, mało miejsca w szafach, stare i trąciły również wilgocią, za łazienkę odejmuję 2 gwiazdki w standardach europejskich! Jedzenie ok, bez szału, monotonne, szczególnie śniadania,napoje niby oryginalne, pół na pół z wodą. Miła obsługa poza recepcją, gdzie 2 dni przed wyjazdem próbowałam przedłużyć pobyt o kilka godzin ze względu na 3 letniego syna, byłam ciągle odsyłana,w dniu wylotu dowiedziałam się od pani, która nawet nie sprawdziła nic nigdzie, że niestety wszystko pełne…..sorry . Gdy czekaliśmy na transfer okazało się że jakaś rodzina z Włoch dała radę przedłużyć dobę, żałosne. Szczerze średnio i bez szału

Wskazówka dotycząca pokojów: prosić o pokoje odnowione
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, agata2408
Zrecenzowano: 10 czerwca 2015

Hotel bardzo zadbany, niestety na odludziu, plaża bardzo krótka do przejścia w 3 min, potem brak możliwości spacerowania brzegiem morza, teren bardzo kamienisty, niebezpieczny. Hotel nie duży co jest plusem , nie ma kolejek w restauracji i problemu z wolnym leżakiem. personel bardzo uprzejmy i pomocny. Posiłki zróżnicowane ale bez większego zachwytu, brakowało nam owoców morza, na plus napoje z dystrybutorów coca cola, sprite, fanta oryginalne. Pokoje bardzo małe, pokój rodzinny różni się tym że wciśnięte jest tam łóżko piętrowe dla dzieci, łazienka z wanną, w której brak korka, ciemna, 3 małe reflektorki, wieczorem ciemnica. Na terenie 2 baseny w tym jeden brodzik . Bardzo marny plac zabaw, za to animatorki bardzo sympatyczne , potrafiły się fajne zając dziećmi szczególnie Diana i Eva :)

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje są jednakowe wielkością, rodzinne mniejsze przez to że stoi tam łóżko piętrowe, pokoje nad recepcja z pięknym widokiem na morze
  • Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Olga P