Zrecenzowano: 18 lipca 2016

Hotel jest śliczny, obsługa przemiła a jedzenie bajka..każdemu polecam ten hotel !! Najbliższa miejscowość większa jest gdzieś 15 min. na nogach, ale pozwiedzanie okolicy też jest przyjemnością !! Hotel ma swoją własną plaże, rowerki wodne i kajaki, co wieczór są organizowane jakieś atrakcje i wieczory tematyczne..jednocześnie miejsce jest cudowne do spokojnego odpoczynku z rodziną czy znajomymi !! W Krecie jestem zakochana po uszy i na pewno jeszcze kiedyś tam wrócę :)

• Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, joannalatowicka
Zrecenzowano: 27 września 2015

Hotel na uboczu co jest jedynym minusem, choć dla osób, którzy nie chcą wychodzić poza teren hotelu to ok. Hotel czysty sprzątany codziennie. Mieliśmy pokój na 2 piętrze z widokiem na ogród nie było wilgoci, meble w miarę nowe ( więc nie podzielamy poprzedniej opinii), sprzątany codziennie. Jedzenie ok dużo owoców- każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wiem co niektórzy jadają na śniadanie w Polsce ale oprócz jajek serwowanych na wiele postaci, serów, wędliny, jogurtów były warzywa i wiele innych potraw - tak jak w wielu hotelach na południu. Codziennie serwowana kawa grecka na śniadanie, w niedziele szampan. Obsługa na każde żądanie reagowali szybko. Animacje rzeczywiście na dość dobrym poziomie. Plaża niewielka hotelowa, leżaków wystarcza. Warto wybrać się na krótki spacer - po prawej stronie tuz przy plaży jest kościółek malutki ale warto zobaczyć. 3 km miasteczko Sisi które trzeba zobaczyć. Spacer po kolacji trwa ok 30 minut wolnym krokiem lub taksówka za 6 Euro. W recepcji ( chyba szefowa) Pani Eugenia bardzo bardzo miła kobieta zawsze uśmiechnięta i pomocna. Serdecznie pozdrawiamy.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokój na piętrze jest znacznie lepszy, konieczne buty do wody, bo dno morza bardzo kamieniste
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
6  Dziękujemy, Małgorzata Z
Zrecenzowano: 4 września 2015

Zacznę od pozytywów, hotel jako sam obiekt dość ładny, zadbany, plaża fajna, nieduża prywatna, super animatorzy!!!! Tu duży plus, ale…..to wszystko. Pokoje dostaliśmy z widokiem na morze, czym byliśmy zaskoczeni, ale to się szybko wyjaśniło, była to część nie remontowana, więc rodziny polskie były tam delegowane, tragiczne, mam dość bycia traktowana w ten sposób za narodowość!!! Pokój był na parterze, śmierdzi wilgocią, niska komoda nie do użycia, chyba,że macie ubrania jednorazowe, mało miejsca w szafach, stare i trąciły również wilgocią, za łazienkę odejmuję 2 gwiazdki w standardach europejskich! Jedzenie ok, bez szału, monotonne, szczególnie śniadania,napoje niby oryginalne, pół na pół z wodą. Miła obsługa poza recepcją, gdzie 2 dni przed wyjazdem próbowałam przedłużyć pobyt o kilka godzin ze względu na 3 letniego syna, byłam ciągle odsyłana,w dniu wylotu dowiedziałam się od pani, która nawet nie sprawdziła nic nigdzie, że niestety wszystko pełne…..sorry . Gdy czekaliśmy na transfer okazało się że jakaś rodzina z Włoch dała radę przedłużyć dobę, żałosne. Szczerze średnio i bez szału

Wskazówka dotycząca pokojów: prosić o pokoje odnowione
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, agata2408
Zrecenzowano: 10 czerwca 2015

Hotel bardzo zadbany, niestety na odludziu, plaża bardzo krótka do przejścia w 3 min, potem brak możliwości spacerowania brzegiem morza, teren bardzo kamienisty, niebezpieczny. Hotel nie duży co jest plusem , nie ma kolejek w restauracji i problemu z wolnym leżakiem. personel bardzo uprzejmy i pomocny. Posiłki zróżnicowane ale bez większego zachwytu, brakowało nam owoców morza, na plus napoje z dystrybutorów coca cola, sprite, fanta oryginalne. Pokoje bardzo małe, pokój rodzinny różni się tym że wciśnięte jest tam łóżko piętrowe dla dzieci, łazienka z wanną, w której brak korka, ciemna, 3 małe reflektorki, wieczorem ciemnica. Na terenie 2 baseny w tym jeden brodzik . Bardzo marny plac zabaw, za to animatorki bardzo sympatyczne , potrafiły się fajne zając dziećmi szczególnie Diana i Eva :)

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje są jednakowe wielkością, rodzinne mniejsze przez to że stoi tam łóżko piętrowe, pokoje nad recepcja z pięknym widokiem na morze
  • Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Olga P
Zrecenzowano: 1 października 2014

Wyjątkowe miejsce na miłe wakacje z dziećmi. Profesjonalna animacja dla dzieci w różnym wieku i sympatyczne wieczorne atrakcje dla dorosłych.
Świetne położenie hotelu nieco na uboczu, przy niewielkiej niestety kamienistej plaży (obuwie do pływania konieczne).
Wielkim plusem była opieka ratowników na dwóch basenach oraz nad morzem.
Bardzo dobre jedzenie i niezłe wina do posiłków. Obsługa szybka i miła.
Serdecznie polecam.

• Data pobytu: sierpień 2014, podróż z rodziną