“Rewelacja”
Bistro Gulož — recenzja

Bistro Gulož
Nr 2 wśród 69 Restauracje (Vodice)

Jedzenie pierwsza klasa, stek przepyszny, miecznik rozpływał się w ustach, obsługa przemiła, lokal niewielki ale ma swój klimat.

Dziękujemy, Blanka J

Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Zachęcona dobrym opiniami wybrałam się z rodziną do Bistro Guloz. Miła obsługa, sympatyczny klimat.
Bardzo dobra zupa sezona z dzikich szparagów, naprawdę dawno nie jadłam czegoś tak smacznego!
Burger podany z pysznymi sosami był w porządku. Do niego podanie chipsy ziemniaczane ( dosłownie kilka i cienkie jak papier ) oraz kilka krążków cebulowych- spodziewałam się jednak frytek, które lepiej by dopełniły danie, moim zdaniem to taka porscja na malucha. Mimo zupy i takiego burgera nie była najedzona.
Mąż wziął krewetki - bardzo smaczne, ale również porcja jak dla dziecka. A do tego ceny wcale nie niskie.
Także pomimo naprawdę dobych smaków jestem zawiedziona ponieważ ceny moim zdaniem są dość zawyżone jak na porcje. I choć miły Pan kelner tłumaczył że chipsy to z ziemniaków bio itp, jakoś nie byłam przekonana. Żeby nie było że przesadzam w Zadarze w podobnej cenie nie mogliśmy przejeść burgera a był również smaczny.

Dziękujemy, joanna_poznanianka
Zrecenzowano 23 września 2018

Restauracja w centrum, ale jednak trochę na uboczu. Przyjemne miejsce. Pyszna kuchnia i profesjonalna obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Aniomek
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, miła obsługa, jedyny minus to ilość miejsca w lokalu, ale serdecznie polecam ze względu na świetne jedzenie ;)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wraz z mężem wybraliśmy sie na kolacje do restauracji Guloz. Nie zostaliśmy poinformowani, ze w danej restauracji nie można płacić karta!!! Zostaliśmy potraktowani przy innych klientach jak złoczyńcy!!! Jedzenie niesmaczne makaron z krewetkami bez smaku sam pieprz prawie wcale pomidorów. Hamburger niespecjalny, bułka niesmaczna. Kelner niemiły i wyraźnie nie zależy mu na klientach. NIE POLECAMY!!!!!

Termin wizyty: lipiec 2017
2  Dziękujemy, 943emiliap

Bistro Gulož — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Vodice, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Bistro Gulož? Podziel się wrażeniami!