“Polecam”
Restoran Argola — recenzja

Restoran Argola
Nr 15 wśród 69 Restauracje (Vodice)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa. Przepyszne kalmary, można je również zamówić w mniejszej porcji dla dziecka.

Dziękujemy, zabkaart
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Suzana M, Owner, Restoran ArgolaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Thank you very much

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne posiłki, wielkie porcje, obsługa bardzo miła. Polecam każdemu wracamy tutaj od 3 lat sprawdzaliśmy inne restauracje w Vodice i żadna nie może z nią konkurować :) Kalmary i pizza są najlepsze!!!!!

Dziękujemy, GoPlaces795267

Thank you very much

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jeździmy z rodziną do Vodic od kilku lat i zawsze sprawdzamy kilka knajp, ale wracamy do Argoli. Jest bardzo dobra! Pracuje stała ekipa, kelnerzy są sympatyczni i mówią w kilku językach, działają szybko, wszystko jest świeże i pyszne. Wraz z żoną jesteśmy weganami, więc to często jest niełatwy temat, ale w karcie jest co wybierać, a mimo, że przychodzimy z niezdecydowaną rodziną zawsze wychodzimy zadowoleni. Pozostali przy stole zawsze są zachwyceni. Ponoć ośmiornice z grila są tu najlepsze! A ja uważam, że grillowany koper włoski jest świetny. Moim zdaniem super!

Dziękujemy, Kaja Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Suzana M, Owner, Restoran ArgolaOdpowiedź udzielona 7 maja 2019

Hvala vam puno

Zrecenzowano 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Raczej ok. Nic nadzwyczajnego. Nie wiem czy to jest miejsce godne polecenia. Raczej z braku innych wyborów lub wielkiego głodu wymagającego natychmiastowego zaspokojenia.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 332maurycyk
Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, mega duze porcje nie do zjedzenia, obsluga szybka i sprawna, cenowo ok.Chodzilismy tam codziennie bo warto bylo isc nawet 40 min.zeby tak dobrze zjesc, zupa rybna powalajaca najlepsza jaka jadlam, nie zjedzone danie mozna wziąść na wynos, naprawde polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, dagucha

Restoran Argola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tribunj, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Restoran Argola? Podziel się wrażeniami!