“Bardzo dobre jedzenie”
Santa Maria — recenzja

Santa Maria
Nr 21 wśród 69 Restauracje (Vodice)
Kuchnie: Meksykańska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Jest to raczej wariacja na temat kuchni meksykańskiej ale bardzo smaczna, steki są wyśmienite, obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Blanka J

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce absolutnie w totalnym klimacie. Wystrój w środku jak i na zewnątrz doskonały. Porcje gigantyczne, niemal nie do przejedzenia za rozsądne pieniadze. Jedzenie smaczne, ładnie podane jednak niewybitne. O ile wystrój skradł moje serce, tak jedzenie trochę bez charakteru. Miła i usłużna obsługa. Przez chwilę zapragnęłam być w Ameryce Południowej.

Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Paella z owocami morza bardzo dobra (5), Tortila "Santa Maria" dobra - choć nazwa wprowadza w błąd, nie jest to tortilla (4), Chilli con carne to w rzeczywistości dwa kawałki grillowanej karkówki na fasoli z lekko pikantnymi przyprawami (3).
Ceny raczej w górnej stawce tych "umiarkowanych".
Ogólna ocena (4).

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Katarzyna e
Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne owoce morza w przyzwoitej cenie. Spore porcje. Ładny wystrój lokalu po dwóch stronach ulicy.Dobra obsługa. Polecam!!!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, happy h
Zrecenzowano 29 sierpnia 2016

Zdecydowanie najlepsza restauracja w Vodicach, bardzo dobre owoce morza, uprzejma obsługa, duza atrakcja jest papuga ktora czasami klada gosciom na ramieniu, polecam :)

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Alek A

Santa Maria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Vodice, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Santa Maria? Podziel się wrażeniami!