Tucepi

“Śreeeeeednio!”
Beach Bar Tamaris — recenzja

Beach Bar Tamaris
Nr 11 wśród 44 Restauracje (Tucepi)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś lubi fast foody niczym z budki przy dworcu PKP, to polecamy. My jednak spodziewaliśmy się normalnego burgera, a nie bułki z kotletem jak z mc Donalda sałatka w miarę ok. Jednak uważam, że w Tucepi są o wiele lepsze restauracje.

Dziękujemy, 419martynaz

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Byliśmy z rodziną. Każdy zamówił co innego. Dzieci pizzę, mąż cepavici. Bardzo dobre. Moja sałatka z kurczakiem mało doprawiona. Przesympatyczna obsługa.

Dziękujemy, Seaside787036
Zrecenzowano 31 lipca 2018

Być może tytuł jest oklepany, ale tak było ! :) Obsługa była przesympatyczna, czas zamówienia bardzo krótki a pizze które zamówiliśmy bardzo smaczne !
+ duże zaskoczenie, słodki poczęstunek na sam koniec od restauracji :)
POLECAM :)))

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Jaaabol
Zrecenzowano 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Spodziewalem sie przystepnych cen i przyzwoitego jedzenia, wszystko bylo na tak. Polecam ;) obsloga na dobrym poziomie.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, arturd303
Zrecenzowano 5 lipca 2017

Jedliśmy tutaj kilka razy. Pizza przygotowywana przez właściciela (chyba?) była absolutnie przepyszna,jednak przygotowywana przez pracowników znacznie słabsza.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, agnieszka m

Beach Bar Tamaris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tucepi, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Beach Bar Tamaris? Podziel się wrażeniami!