Tucepi

“Przepyszne!”
Konoba Postup — recenzja

Konoba Postup
Nr 8 wśród 44 Restauracje (Tucepi)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecamy to miejsce. Bardzo miła obsługa, wyborne jedzenie. Byliśmy tam trzy razy i na tym na pewno się nie skończy! Przepyszne zupa krewetkowa, dorada, grillowane krewetki, makaron! Każde danie precyzyjnie przygotowane i podane!

Dziękujemy, 419martynaz

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna i sprawna obsługa.Szybko otrzymaliśmy napoje,co przy rodzinie z dziećmi nie jest bez znaczenia.Jedzenie smaczne i ładnie podane.Dodatkowym plusem jest możliwość zapłaty kartą.Jeszcze tam wrócimy.

Dziękujemy, 292dawidw
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Przepysznie i bardzo miło spędzone wieczory. Szybka i przyjacielska obsługa.. Cudownie uśmiechnięty, profesjonalny, pomocny Matko.. Po drugiej wizycie zostaliśmy na koniec poczęstowani rakiją dla panów i wiśniowką dla pań..Polecam z czystym sumieniem... Z pewnością przy kolejnym pobycie w klimatycznym Tucepi skorzystamy z gościnności tej restauracji!

Dziękujemy, RenaCzai
Zrecenzowano 17 maja 2019

majówka, niewiele restauracji jeszcze otworzonych, a tu owszem. jedzonko dobre, obsługa miła i pomocna, warto zajrzeć i skosztować.

Dziękujemy, ladnygips
Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzonko miła obsługa ogródek nad samym morzem. Owoce morza naprawdę dobre. Fajne miejsce na pyszna kolacje przy zachodzie słońca

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mrpieckak

Konoba Postup — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tucepi, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Postup? Podziel się wrażeniami!