“Śniadanie ”
Restaurant Marina — recenzja

Restaurant Marina
Nr 19 wśród 44 Restauracje (Tucepi)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa i smaczne jedzenie
Byliśmy dwa razy na śniadaniu w postaci pizzy i muli

Polecamy
Tysia i Rafcio

Dziękujemy, 419martynaz

Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne a obsługa szybka i pomocna. Ładny widok na zatoczkę. Polecam i jeszcze odwiedzę.

Dziękujemy, kbabiarzz
Zrecenzowano 12 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Witam,
Polecam. Super jedzenie a owoce morza świeże i bardzo smaczne. risooto frutti di mare plus calmary mega. Klimat też świetny:)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, azbyszek
Zrecenzowano 7 lipca 2016

Jedzenie nie jest smaczne, kelnerzy często się mylą, a przygotowywanie posiłku trwa cały czas... Kelner nie potrafi podać podstawowych szczegółów (niektórzy to nawet angielskiego nie znają!) na temat restauracji. Bywają rozkojarzeni i w czasie meczu to kelnerzy, kucharze, a nawet cała załoga restauracji krzyczała wniebogłosy...

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Wiktor C
Zrecenzowano 24 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Byliśmy dwa razy w Restauracji Marina. Krewetki grillowane z lokalnym białym winem - pycha, szaszłyk specjalności szefa - tylko dobry,mięso mogłoby byc bardziej miękkie.
Zupa rybna - dobra, bardziej bulion, choć tej najlepszej z przed wielu lat z brudnego Dahabu nie przebije chyba już nic...
Risotto z owocami morza i tagiatelle z owocami morza rownież dobre. ... Za dużo sosu pomidorowego.
Moja druga połowa namiętnie delektowała sie ponoć pysznym cappuccino :-)
No i obsługa na poziomie, do tego zachód słońca i wietrzyk od morza.
Polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Joanna M

Restaurant Marina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tucepi, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Restaurant Marina? Podziel się wrażeniami!