“Całkiem dobre”
Bistro Rosos — recenzja

Bistro Rosos
Nr 2 wśród 44 Restauracje (Tucepi)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre warto odwiedzić ta restauracje

jeżeli chodzi o obsługę spodziewaliśmy wyższego poziomu

Dziękujemy, 419martynaz

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krótko mówiąc dosyć słabo.Przyczepić się można do wielu rzeczy.Zaczynając od serwowania potraw w różnym czasie w ramach jednego stolika.Kelner zapomniał dostarczyć sztućców przed posiłkiem.Musieliśmy sami poprosić po dostarczeniu jedzenia.Skończywszy na wątpliwej jakości serwowanych potraw:nie polecamy krewetek i tuńczyka w sosie rosos.Jak widać dobre opinie nie gwarantują dobrej kolacji...

Dziękujemy, 292dawidw
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jadam tu od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z dań i obsługi. Dania są świeże i nieraz trzeba poczekać kilkanaście minut na przygotowanie.

Dziękujemy, 485sebp
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zdziwiona skąd restauracja ma tyle pozytywnych opinii. JedZenie bardzo przesiąknięte tłuszczem, a frytki niedosmażone. Rosół fatalny, z dziwnym posmakiem sztucznej przyprawy. Pomyłka w zamówieniu.

1  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne, rodzinne miejsce prowadzone z pasją, do którego chce się wracać. Restauracja z bardzo smacznym i świeżym jedzeniem oraz przesympatyczną obsługą. Porcje są duże, lokalne trunki przepyszne a na koniec klienci otrzymują wyśmienity deser. Pomimo, że w restauracji zwykle jest komplet ludzi, nigdy nie było problemu ze znalezieniem dla nas stolika.
Ponieważ jest to rodzinny biznes, wszyscy niezwykle dbają aby goście byli zadowoleni.
Gorąco polecam

A wonderful, family-owned place run with passion, which you want to come back to. A restaurant with very tasty and fresh food and friendly service. Portions are large, local drinks are delicious and finally customers receive a delicious dessert. Although there is usually a set of people in the restaurant, there has never been a problem finding a table for us. Because it is a family-owned business, everyone extremely cares that the guests are happy.
I would highly recommend

1  Dziękujemy, Pawel_Kski

Bistro Rosos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tucepi, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Bistro Rosos? Podziel się wrażeniami!