“Rosos”
Bistro Rosos — recenzja

Bistro Rosos
Nr 2 wśród 44 Restauracje (Tucepi)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jadam tu od kilku lat i jestem bardzo zadowolony z dań i obsługi. Dania są świeże i nieraz trzeba poczekać kilkanaście minut na przygotowanie.

Dziękujemy, 485sebp

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem zdziwiona skąd restauracja ma tyle pozytywnych opinii. JedZenie bardzo przesiąknięte tłuszczem, a frytki niedosmażone. Rosół fatalny, z dziwnym posmakiem sztucznej przyprawy. Pomyłka w zamówieniu.

1  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne, rodzinne miejsce prowadzone z pasją, do którego chce się wracać. Restauracja z bardzo smacznym i świeżym jedzeniem oraz przesympatyczną obsługą. Porcje są duże, lokalne trunki przepyszne a na koniec klienci otrzymują wyśmienity deser. Pomimo, że w restauracji zwykle jest komplet ludzi, nigdy nie było problemu ze znalezieniem dla nas stolika.
Ponieważ jest to rodzinny biznes, wszyscy niezwykle dbają aby goście byli zadowoleni.
Gorąco polecam

A wonderful, family-owned place run with passion, which you want to come back to. A restaurant with very tasty and fresh food and friendly service. Portions are large, local drinks are delicious and finally customers receive a delicious dessert. Although there is usually a set of people in the restaurant, there has never been a problem finding a table for us. Because it is a family-owned business, everyone extremely cares that the guests are happy.
I would highly recommend

1  Dziękujemy, Pawel_Kski
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo polecam!! Perfekcyjna,przemiła obsługa.Codziennie świeże i przepyszne jedzenie. Najlepsi w całym mieście.!!!!! Serdecznie pozdrawiamy. Przepyszne regionalne trunki!!!

1  Dziękujemy, karolinabaj
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji komplet ludzi, ale udało się znaleść dla nas stolik. Naprawdę było warto poczekać. Stek był znakomity, sałatka również smakowała. Obsługa bardzo miła i pomocna w każdej sytuacji. Czuliśmy się miło przyjęci, polecam

1  Dziękujemy, 336arturk

Bistro Rosos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tucepi, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Bistro Rosos? Podziel się wrażeniami!