“Bardzo dobre”
Restaurant Dida 2019 — recenzja

Restaurant Dida 2019
Nr 1 wśród 35 Restauracje (Rogoznica)
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre. Polecam. Można płacić karta. Warte zobaczenia sprawdzenia. Krew z krewetek wspaniały. Polecam

Dziękujemy, 557marcinm

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sugerujac sie opiniami , skorzystalismy . Nie rozumie tych opini , jedzenie slabe , kto pisze te opinie , obsluga mila ,biega jak szalona .
Jest to nauczka , aby nie sugerowac sie TripAdvisorem lub google , a korzystac z profesjonalnych rekomendacji np. Gusto Diir lub Michelin.

Dziękujemy, krzysztofg
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Restauracja została nam polecona przez konkurencję co się rzadko zdarza. Wpadliśmy raz i wracaliśmy już do końca wyjazdu. Przemiła Para właścicieli restauracji wkłada całe serce w to żeby dania były smaczne a goście czuli się jak najlepiej. Krem z krewetek wspominamy do tej pory. Nie było też problemu żeby przyrządzić dla nas danie spoza karty (makaron z owocami morza). Pozdrawiam i życzę sukcesów w rozwijaniu tego miejsca !
PS. Szynka domowej roboty -pycha!

Dziękujemy, mgd_mm
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzilismy restauracje Dida 2019 w maju poniewaz byla polecana przez miejscowych mieszkancow.
Jedzenie okazalo sie znakomite. Wszystkie produkty swieze i bardzo ladnie podane. Lokal czysty, zadbany. Bardzo miła obsługa.
Polecam

Dziękujemy, daniellange2016
Zrecenzowano 7 maja 2019

Serdecznie polecam każdemu kto lubi smaczną śródziemnomorską kuchnie. Dania są pyszne wszystko pięknie podane przez bardzo miłą obsługę. Krem z krewetek i kalmary zdecydowanie wygrywają! Jeśli tylko będę miał możliwość na pewno wrócę po raz kolejny.

Dziękujemy, sebalewandowski

Restaurant Dida 2019 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rogoznica, Sibenik-Knin County

Byłeś(-aś) w Restaurant Dida 2019? Podziel się wrażeniami!