Ostatnia starówka na Istrii zaliczona

Byłem już kilkanaście razy na Istrii, ale do Umagu nigdy nie było mi "po drodze". Co prawda byłem w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
Jarosław C
Malbork, Polska
Fajne stare miasto

Zrecenzowano: 20 marca 2019
Lena K

Zrecenzowano: 20 marca 2019

Bardzo ładne stare miasto do spacerowania i zwiedzania. Sporo kafejek i cukierni Bez problemu znaleźliśmy bezpłatny parking

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Lena K
Zrecenzowano: 26 października 2018

Za kościołem jest świetny widok na morze, a jeśli zejdziemy na nabrzeże możemy podziwiać ten widok jeszcze lepiej. Warto też zwrócić uwagę na kotwicę u podnóża wierzy . Po prawej stronie znajdują się klimatyczne wąskie uliczki .

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Nashirw
Zrecenzowano: 9 października 2018

Starówka,której zwieńczeniem jest kościół wraz z wieżą Church of St. Mary and St. Peregrin. Sam kościół jakoś specjalnie mną nie wzruszył. Natomiast okoliczne uliczki i ich kamienice powaliły mnie swym urokiem. Ogólnie Umag to piękne miasteczko pełne uroczych kafejek oraz sklepików z pamiątkami.
Bylismy we wrześniu a tu nadal miasto tętniło życiem.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, wiedzmazbagien
Zrecenzowano: 26 września 2017

Starówka w Uamgu nie jest niczym nadzwyczajnym, nie znajdziemy tutaj skarbów Unesco, ale można pospacerować, odetchnąć powiewem znad Adriatyku, zjeść dobre lody lub inne pyszności.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, adambU4359TD
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Małe, spokojne miasteczko z rynkim przy którym jest Kościół z wieżą. Całość z wąskimi uliczkami jest niczym z gry assassyn creed. Bosko ;)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Sightsee704834