“Smaczne włoskie dania i miła, profesjonalna obsługa”
Vecchio Mulino — recenzja

Vecchio Mulino
Nr 4 wśród 82 Restauracje (Novigrad)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Na tegorocznych wakacjach odwiedziłam z rodziną tą restaurację już 3 razy i zapewne jeszcze conajmniej raz przed wyjazdem tam zawitamy. Zamawialiśmy pastę z krewetkami, gnocchi w sosie pomidorowym z cukinią, panna cottę oraz pizzę. Wszystkie dania były smaczne, przygotowane z dobrych składników. Jeśli miałabym się przyczepić, to tylko do tego, że mogłyby być pikantniejsze (pomijając panna cotę),ale to rzecz gustu. Obsługa bardzo uprzejma, profesjonalna i pomocna. Polecam.

Dziękujemy, Sylwia S

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza i talerz rybny dla dwojga i desery. Dobre winko. Sympatyczna obsługa. Nie było się do czego doczepic. Jeżeli ponownie odwiedzę Novigrad to na pewno te restaurację również. Sałatką z ośmiornicy z rukolą się nie zachwycilam ale to kwestia gustu.

Dziękujemy, BBG74
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre świeże ryby. Dobra obsługa.
Miła atmosfera, jedzenie podane schludnie. Polecam domowe wino!

Dziękujemy, 445mateuszw
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza frutti di mare, kalmary z grilla i mix sałat, trio doskonałe ;) Pysznie i w rozsądnej cenie, polecamy, bo warto :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Barbara W
Zrecenzowano 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna platera ryb dla dwojga świeże produkty dobrze doprawione. Na deser warto wybrać panna cotte. Piękny widok na port.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, LagertaEB

Vecchio Mulino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vecchio Mulino? Podziel się wrażeniami!