Biograd na Moru

“Kolacja z mężem, czerwiec 2019”
Bistro Europa — recenzja

Bistro Europa
Zrecenzowano 13 września 2019

Wystrój restauracji jest faktycznie ciekawy i godny uwagi. Lokalizacja b. dobra. Zachęceni pozytywanymi informacjami postanowiliśmy odwiedzić w czerwcu 2019 roku. Niestety uważam że az takiej rewelacji nie było. Jedzenie faktycznie smaczne, ale porcje dość małe i nie adekwatne do ceny. Można zjeść w Biogradzie równie smacznie a taniej.

Dziękujemy, li_paulina

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój knajpki ale zdecydowanie nie polecam. Jedzenie było drogie (krewetki, stek z tuńczyka) ale jakość kiepska, nieświeże ziemniaki, etc.

Dziękujemy, 885grzesiek
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zamówilismy pizzę oraz deskę mięs. Sama pizza była bardzo dobra. Niepotrzebnie do dekoracji dorzucono 2 oliwki, które okazały się popsute. Mięsa raczej dobre, oprócz wysuszonej karkówki. Do deski mięs dostaliśmy frytki, pieczone ziemniaki i grillowane warzywa- Które niestety były popsute. Nie polecam chyba że ktoś od razu po zjedzeniu ma zamiar obiad zwrócić.

Dziękujemy, Weronika K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Bistro odwiedzone w dniu 14 sierpnia 2019r zamówione różne potrawy - cevapcici wysuszone na wiór, stek z tuńczyka wysuszony, ziemniaki zimne, ryby wysuszone na papier. Odwiedzających brak. A na koniec dopadła klątwa Bistro Europa i opanowane zostało WC

Dziękujemy, Grzegorz B
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super smaczne jedzenie. Wybór w menu na prawdę szeroki. Byliśmy w dwie rodziny i każda była tak samo zadowolona.

Dziękujemy, 634arkadiusz_

Bistro Europa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Biograd na Moru, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Bistro Europa? Podziel się wrażeniami!