“Tanie, smaczne baropwe jedzenie”
Sandwich bar Nico — recenzja

Sandwich bar Nico
Kuchnie: Fast Food
Zrecenzowano 13 września 2019

Jedzenie jest godne uwagi jeżeli ktoś lubi barowe jedzenie. Wszystko co zamówiliśmy było smaczne. Szczególnie polecamy tradycyjnego gyrosa w bułce. Dużo dodatków , smaczny sos , dobre mięsko. Polecamy, naprawde warto, niedrogo.

Dziękujemy, li_paulina

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mięso kebab bez smaku, kurczak w dużej części mocno przypalony, tortilla zawinięta tak ze rozpada się w rękach. Nie polecam!

Dziękujemy, DonMcRon
Zrecenzowano 6 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bar rzeczywiście tani i duzo, ale niedobre w smaku . Bogata oferta tostow, tortille, hamburgery. Nie ma frytek. Naczynia plastikowe i zniszczone. Nikt nie ściera stolikow z okruchów. To bardzo mnie zniechecilo... W tym wypadku uważam zdecydowanie ze warto zapłacić 2zl wiecej i zjesc lepiej.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Mag K
Zrecenzowano 6 września 2016

pyszne sandwiche na wynos albo na miejscu, smaczne i tanie, dobra lokalizacja, szybka obsługa, polecam sandwich Nico !

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Krzysiek W
Zrecenzowano 10 października 2015

Zwykle sandwiche, duzo majonezu i sosu - zwykle kanapki nad którymi nie ma sie co rozwodzić - przeciętnie - dobre n raz ;) M.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Maciej Ś

Sandwich bar Nico — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Biograd na Moru, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Sandwich bar Nico? Podziel się wrażeniami!