Zrecenzowano: 25 października 2018

1. Drogo - lepiej dołożyć kilkanaście złotych i zamieszkać w hotelu z realnym standardem 4****.
2. Małe pokoje i łazienki.
3. Ukryte koszty - ściągają na turystach każdą kunę. Nie sprawdzą w jakim stanie jest pozostawiony domek a i tak ściągną maksymalną kwotę.
4. Miasto w mieście - bardzo dużo ludzi. W nocy po ośrodku chodzi ochrona (to akurat na +, chociaż jeśli chcecie poimprezować, to zapomnijcie).
5. Młoda ale bardzo bezczelne i pretensjonalna obsługa - zero uśmiechu i życzliwości. Traktują gościa jak zło konieczne.
6. Nie działa WiFI
NIE POLECAM!
1. Dear - better to add a dozen or so zlotys and live in a hotel with a real standard of 4 ****.
2. Small rooms and bathrooms.
3. Hidden costs - they attract every kuna on tourists. They do not check what condition the house is in and they will still charge the maximum amount.
4. City in the city - a lot of people. At night, the center is protected (it's just for +, though if you want to party, forget it).
5. Young but very brazen and pretentious service - zero smile and kindness. They treat the guest as a necessary evil.
6. WiFi dosen't work.
I DON'T RECOMMEND!

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, mate737
Zrecenzowano: 4 września 2018

Duży, ale spokojny kemping. Bardzo czysty i ładnie położony. Dużo drzew, czyte morze, ładne widoki. Trochę wąska plaża, ale takie uroki ma wybrzeże Chorwacji. Blisko miasta Biograd na Moru. Łatwe dojście promenadą morską ok. 15 min. Wzdłuż promenady dużo atrakcji dla dzieci oraz bary i restauracje. Mieszkalismy w bungalowach Comfort Plus - były czyte i nowe, TV, klimatyzacja, wyposażona kuchnia (piec gazowy, duża lodówka, naczynia i sztućce). Bardzo słaby internet WIi-Fi. Ceny atrakcyjne zwłaszcza po wysokim sezonie. Dobra lokalizacja aby zwidzać Zadar, Szybenik, Pakostane, Park Narodowy Kornati i wodospady Krka. Polecam !!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Blisko miasta i restauracji, czyste morze, atrakcje dla dzieci
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, adamstasica
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko ładnie pięknie. Cena mnie zabiła. Miało być 10 za osobę. Wyszło 29 euro za os. Dość dużo jak na mieszkanie w namiocie. Znalazłem inny prywatny za 10 naprawdę.
Lokalizacja spoko i sam camp tez w sumie

Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, Scenic664229
Zrecenzowano: 29 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Polecam przede wszystkim ze względu na dobre jedzenie w Biogradzie (restauracja na terenie ośrodka też nie jest zła, ale lepiej pojechać lub przejść te dwa kilometry do centrum). Jak również łatwy dostęp do morza. Miałem okazję być już w Chorwacji i wiele było plaż że przy brzegu było od razu głęboko. Tu są wyprofilowane wyjścia. Można spokojnie znaleźć wiele kameralnych miejsc, jeśli ktoś nie lubi tłumów. Tak jak parę osób pisało, jest dość głośno, bo i słychać muzykę z klubów jak również na tyle miejsc noclegowych znajdzie się wiele osób które cisze nocna maja w głębokim powazaniu. Miejsce przyjazne zwierzętom. Fajna roślinność. Czysto bardzo rano ekipy sprzątające pracują na terenie ośrodka. Domki na zdjęciach wydają się większe niż w rzeczywistości, ale nie jest źle. Cztery osoby spokojnie sobie poradzą. Duży plus na piec gazowy w domu (nie widoczny), dzięki czemu nie ma problemu z ciepłą wodą. W Polsce gdzie się nie pojedzie to się słyszy "terma się grzeje ". W pełni sezonu na pewno może być męczące jeśli ktoś nie lubi tłumów. Ogólnie polecam i daje pięć gwiazdek.

Termin pobytu: maj 2016
3  Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano: 24 września 2015

Spędziliśmy tu dwa ostatnie tygodnie września w mobile home w strefie blisko morza. Domki są bardzo funkcjonalne i wygodne. Do Biografii jest ok. 10 min spacerem gdzie znaleźć można wiele rewelacyjnych knajp i restauracji. Niestety te w pobliżu campingu i plaży nie podają zbyt dobrego jedzenia. We wrześniu w okolicy jest już trochę luźniej i można znaleźć odosobnione miejsce na którejś z okolicznych plaż. Okoliczne zatoczki dają wiele możliwości znalezienia odpowiedniego miejsca i skrycia się przed wiatrem. Camping doskonale nadaje się na wypady do pobliskiego Zadaru, Szybeniku i rezerwatu Krka. Pozatym można tu we wrześniu uzyskać naprawdę dobra cenę i przy dłuższych pobytach kilka dni gratis. Ogólnie uważam spędzony tutaj urlop za bardzo udany i zamierzam tu wrócić za rok.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, Dominik K