“Drogo i nie zawsze”

Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019

Podano nam bardzo droga plate owocow morza z niezbyt swierza ryba i surowym stekiem z tunczyka:( Bylismy tam rok wczesniej i bylo rowniez drogo ale i smacznie. Moze zmienil sie kucharz?

Dziękujemy, Mmrekw4

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nieduża, całkiem fajnie ulokowana restauracja. Jedzenie bardzo dobre. Próbowałem wielu dań, żeberka, zupy, ryby, sałatki. Każde mogę z czystym sumieniem polecić. Każdy wiec znajdzie coś dla siebie. Właściciel przywiązuje bardzo duża wagę do jakości półproduktów, większość z nich pochodzi od lokalnych rolników. Jest wiec i zdrowo. Przed wybraniem się tu warto zarezerwować stolik, rzadko zdarza się wolny stolik. Dania główne są bardzo duże, warto wiec ostrożnie podejść do ilości zamawianych dań. Będąc w Biogradzie zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce. Wg mnie, to najlepsza restauracja w tym mieście. Koszt obiadu dla dwojki dorosłych i dwójki nastolatków , z napojami i deserem to 150 - 250 zł.

1  Dziękujemy, Andrzejzezgierza
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja. Dania ciekawie skomponowane i smaczne. Niestety lokal oblegany dlatego najlepiej zamówić stolik wcześniej. Obsługa szybka i uśmiechnięta. Szkoda tylko, że ceny nie pozwalają na odwiedzanie jej codziennie.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, 286s_awekt
Zrecenzowano 10 lipca 2017

Bardzo dobra restauracja, serwują przepyszne dania. Miejsce znajduje się nad samym morzem i jest bardzo klimatyczne. Zamówiłam Solę w sosie szafranowym - rewelacja. Bardzo polecam! Obsługa jest świetna, kelnerzy chętnie pomagają w wyborze dań. Jeżeli chodzi o ceny - nie jest najtaniej, ale jeżeli chodzi o jakość tych posiłków, uważam, że warto zapłacić trochę więcej :)

Termin wizyty: lipiec 2017
3  Dziękujemy, olaszajka
Zrecenzowano 15 czerwca 2017

Jedzenie pyszne, obsluga pierwsza klasa!!! Piekne miejsce nad samym morzem
Dziekuje za pyszny prezent urodzinowy ;)

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, mini2_13

Dupin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Biograd na Moru, Zadarska županija

Byłeś(-aś) w Dupin? Podziel się wrażeniami!