Sinemoretz
Zrecenzowano: 6 września 2019

Rodzina 2+2 pobyt w czerwcu. Hotel: prawie wszystko ok. Obsługa w recepcji - nawet jest jeden pan mówiący po polsku. Pokój - wybraliśmy ekonomiczny - ale dla naszej rodziny był wystarczający. Sprzątanie pokoju: ograniczyło się niestety do przetarcia podłogi i wymiany ręczników. Nawet pani sprzątająca zwróciła nam uwagę, że nie może codziennie wymieniać ręczników (???). Baseny: jest 1 duży i 2 malutkie dla dzieci. Czyste, woda - nadająca się do pływania. Wystarczająca ilość leżaków - o każdej porze. Jedzenie - bardzo dobre, w ilościach wystarczających - nigdy niczego nie brakowało - uzupełniane na bieżąco. Picie (we wszelkiej postaci) - również. W restauracji ilość miejsc wystarczająca. Jedyny minus - w czasie, w którym byliśmy hotel nył pełne Bułgarów. Oni mają straszną wadę - palą - zawsze i wszędzie - nie zważając na nic i nikogo. jedna część restauracji jest na powietrzu. Super sprawa - gdyby nie palący Bułgarzy. Oni potrafią przerwać w połowie posiłek - zapalić - i jeść dalej. Nie zważają na to, że obok siedzą dzieci, albo inni ludzi. Uważam, że hotel powinien wprowadzić całkowity zakaz palenia w restauracji. Co z tego, ze jest na powietrzu - jak naprawdę jedzenie tam posiłków to koszmar. I nie mówię tu o kilku przypadkach. Tak samo jest na basenie - jeśli będziecie mieli leżaki obok Bułgarskiej rodziny - to cały czas będziecie wdychać smród papierosów (kiepskiej jakości).
Morze - dla niego wróciłam do tego hotelu. Morze jest cudowne. Sinemorec otoczony jest morzem z każdej strony. Można wybrać plażę obok hotelu (niestety brak hotelowych leżaków) i trochę tłoczno - albo wybrać się na 20 minutowy spacer do "rajskiej" plaży, dzikiej, z małą ilością ludzi. Po drodze widoki zapierające dech w piersiach.... Ja jestem zakochana w tej okolicy - i mogłabym tu spędzić resztę życia. Miasteczko - a raczej wieś Sinemorec - nie powala. Kilka sklepików i knajpek. I nie, nie ma to żadnego uroku. Jest brudno i ponuro. Mnie osobiści wkurza marnowanie tak cudownego miejsc i jego potencjału. Niedaleko hotelu jest supermarket - warto odwiedzić (duży wybór całkiem dobrych winek i innych lokalnych alkoholi).

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Ewelinaxyz
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Zakwaterowanie 5 minut.Hotel Bella Vista bardzo czysty. Kuchnia dobra zwłaszcza obiady i kolacje. Animatirzy profesjonaliści, najlepsi na świecie, mają wyczucje jak do kogo poddjść. Starają się na 110 %. Polecam

Dziękujemy, Anetta P
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Do hotelu przyjechałem około 22, bardzo szybko dostałem klucz do pokoju w którym czekała na mnie kolacja. Pokój ekonomiczny, wielkość idealna, jak dla mnie. Bardzo czysty hotel, codziennie sprzątane pokoje, dużym plusem jest duży basen i bar koło basenu. Najlepszy był tam zespół animatorów, zachęcali do uczestnictwa w różnych zabawach i grach. Co dwa dni organizowane były jakieś pokazy np. tańca. Animatorzy to najlepsze co było w tym hotelu, pełni życia i energii oraz ciekawych pomysłów. Jedzenie bardzo dobre. Blisko może. Chętnie wróciłbym tam za rok.

Dziękujemy, xdx123
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ze względu na wielkość wyspy nie ma tu wielkiego wyboru restauracji. Przy drugiej płazy płynąc od północnego wschodu traficie na piękna zatokę, plaże i właśnie Bella Vista restaurant. Problemem na początek jest konieczność wspięcia się na stromy klif ... ale potem czekają was rajskie widoki i zupełnie udane menu. Ceny ze względu na miejsce nie są zbyt niskie ale na prawdę warto się tu zatrzymać. Polecam szczególnie grillowane ośmiorniczki. Pycha:)

1  Dziękujemy, Kriss S
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Ekipa 17 osób, termin wakacji lipiec 2019. Fantastyczne wakacje, począwszy od hotelu, przez super lokalizację, wyżywienie, cudowne plaże i widoki, aż po rewelacyjny klimat i stosunek ceny do jakości - to wszystko jest godne polecenia dla każdego na wakacje. Ale po kolei :)
Hotel może nie jest cudem super nowoczesnej architektury, ale jest czysty, pokoje wystarczająco duże (chyba tylko oprócz tych ekonomicznych), klimatyzacja średnio daje radę (jakbyś nie ustawiał i tak masz jak w banku 23-24 stopnie). Baseny naprawdę czyściutkie i w miarę duże (te dla dzieci częściowo osłonięte od słońca), leżaków bardzo dużo i raczej zawsze coś znajdziecie wolnego. Wyżywienie i alkohol - krótko nie do przejedzenia i przepicia, olbrzymi wybór dań i potraw, lodów i deserów ( i bądźcie przygotowani na dużą zawartość cukru w cukrze - bo desery bułgarskie są mega słodkie), napoje również mega słodkie (polecam ale po rozcieńczeniu z wodą), alkohol - pełny wybór i tylko uwaga bo jest tam moc (co najlepiej widać już od kolacji :)). Hotel ma 4 * - ale tak naprawdę jego największą gwiazdką jest grupa ANIMATORÓW. Są mega świetni i nie pozwalają się nudzić nikomu z gości i dzieciaków (ale to już przeżyjecie sami :) )
Lokalizacja - cudo. Piękna plaża bardzo blisko hotelu 100-150m, leżaki i parasol płatne 15 BGN (za cały dzień), morze czyściutkie i ciepłe (woda ok 24-25 stopni), idealne do snorkelingu. I w zasadzie, gdzie się nie ruszycie widoki, skałki i inne plaże - zapierają dech. Polecam pospacerować wzdłuż wybrzeża - jest co fotografować (lepiej tymi udeptanymi ścieżkami, poza nimi uwaga - czasem można spotkać węże)
Sinemorec - malutka wioska, ale znajdziecie sporo sklepików z pamiątkami, kilka fajnych lokalnych knajpek, aptekę, 2 supermarkety, bankomat - ot wszystko.
Minusy - są..... ale raczej do zaakceptowania (więc jeśli płynie w tobie błękitna krew to poniżej przeczytaj sobie 2 razy zanim wybierzesz ten hotel)
Klimatyzacja (jak już pisałem - wystarczająca), Wi-fi - w ciągu dnia raczej makabra, wieczorem i rano rewelacja, stół bilardowy - totalna makabra, i w zasadzie najważniejsze żebyście trafili w dobra pogodę (co raczej nie jest trudne w Bułgarii) ale...... ten hotel nie jest przygotowany na zapewnienie gościom rozrywki w deszczowy dzień - bilard pomyłka, basen wewnętrzny fajny, ale bardzo zimna woda, sauna i jakuzzi płatne - 10 BGN od osoby, masaże nieco droższe, innych atrakcji brak - a niestety stolików w lobby, czy przy barze raczej dla wszystkich nie starczy. Za bilardem hotel posiada jeszcze bardzo dużą i piękną salę (z dodatkowym barem i sceną) ale nie wiedzieć dlaczego - NIE UDOSTĘPNIAJĄ - szkoda bo po cyt "(co raczej nie jest trudne w Bułgarii)" nic więcej już nie musiałbym pisać :D
Tak więc na podsumowanie - poza tymi drobnymi minusami - GORĄCO POLECAM ten hotel. Dla nas to były CUDOWNE, PIĘKNE i będą NIEZAPOMNIANE WAKACJE. I tego Państwu również życzę.
Pozdrawiam Adam

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam piętra od 5 w górę, a 7 najfajniejsze :), lepsze widoki
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, wawrzonek