Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Do hotelu przyjechałem około 22, bardzo szybko dostałem klucz do pokoju w którym czekała na mnie kolacja. Pokój ekonomiczny, wielkość idealna, jak dla mnie. Bardzo czysty hotel, codziennie sprzątane pokoje, dużym plusem jest duży basen i bar koło basenu. Najlepszy był tam zespół animatorów, zachęcali do uczestnictwa w różnych zabawach i grach. Co dwa dni organizowane były jakieś pokazy np. tańca. Animatorzy to najlepsze co było w tym hotelu, pełni życia i energii oraz ciekawych pomysłów. Jedzenie bardzo dobre. Blisko może. Chętnie wróciłbym tam za rok.

Dziękujemy, xdx123
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ze względu na wielkość wyspy nie ma tu wielkiego wyboru restauracji. Przy drugiej płazy płynąc od północnego wschodu traficie na piękna zatokę, plaże i właśnie Bella Vista restaurant. Problemem na początek jest konieczność wspięcia się na stromy klif ... ale potem czekają was rajskie widoki i zupełnie udane menu. Ceny ze względu na miejsce nie są zbyt niskie ale na prawdę warto się tu zatrzymać. Polecam szczególnie grillowane ośmiorniczki. Pycha:)

1  Dziękujemy, Kriss S
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Ekipa 17 osób, termin wakacji lipiec 2019. Fantastyczne wakacje, począwszy od hotelu, przez super lokalizację, wyżywienie, cudowne plaże i widoki, aż po rewelacyjny klimat i stosunek ceny do jakości - to wszystko jest godne polecenia dla każdego na wakacje. Ale po kolei :)
Hotel może nie jest cudem super nowoczesnej architektury, ale jest czysty, pokoje wystarczająco duże (chyba tylko oprócz tych ekonomicznych), klimatyzacja średnio daje radę (jakbyś nie ustawiał i tak masz jak w banku 23-24 stopnie). Baseny naprawdę czyściutkie i w miarę duże (te dla dzieci częściowo osłonięte od słońca), leżaków bardzo dużo i raczej zawsze coś znajdziecie wolnego. Wyżywienie i alkohol - krótko nie do przejedzenia i przepicia, olbrzymi wybór dań i potraw, lodów i deserów ( i bądźcie przygotowani na dużą zawartość cukru w cukrze - bo desery bułgarskie są mega słodkie), napoje również mega słodkie (polecam ale po rozcieńczeniu z wodą), alkohol - pełny wybór i tylko uwaga bo jest tam moc (co najlepiej widać już od kolacji :)). Hotel ma 4 * - ale tak naprawdę jego największą gwiazdką jest grupa ANIMATORÓW. Są mega świetni i nie pozwalają się nudzić nikomu z gości i dzieciaków (ale to już przeżyjecie sami :) )
Lokalizacja - cudo. Piękna plaża bardzo blisko hotelu 100-150m, leżaki i parasol płatne 15 BGN (za cały dzień), morze czyściutkie i ciepłe (woda ok 24-25 stopni), idealne do snorkelingu. I w zasadzie, gdzie się nie ruszycie widoki, skałki i inne plaże - zapierają dech. Polecam pospacerować wzdłuż wybrzeża - jest co fotografować (lepiej tymi udeptanymi ścieżkami, poza nimi uwaga - czasem można spotkać węże)
Sinemorec - malutka wioska, ale znajdziecie sporo sklepików z pamiątkami, kilka fajnych lokalnych knajpek, aptekę, 2 supermarkety, bankomat - ot wszystko.
Minusy - są..... ale raczej do zaakceptowania (więc jeśli płynie w tobie błękitna krew to poniżej przeczytaj sobie 2 razy zanim wybierzesz ten hotel)
Klimatyzacja (jak już pisałem - wystarczająca), Wi-fi - w ciągu dnia raczej makabra, wieczorem i rano rewelacja, stół bilardowy - totalna makabra, i w zasadzie najważniejsze żebyście trafili w dobra pogodę (co raczej nie jest trudne w Bułgarii) ale...... ten hotel nie jest przygotowany na zapewnienie gościom rozrywki w deszczowy dzień - bilard pomyłka, basen wewnętrzny fajny, ale bardzo zimna woda, sauna i jakuzzi płatne - 10 BGN od osoby, masaże nieco droższe, innych atrakcji brak - a niestety stolików w lobby, czy przy barze raczej dla wszystkich nie starczy. Za bilardem hotel posiada jeszcze bardzo dużą i piękną salę (z dodatkowym barem i sceną) ale nie wiedzieć dlaczego - NIE UDOSTĘPNIAJĄ - szkoda bo po cyt "(co raczej nie jest trudne w Bułgarii)" nic więcej już nie musiałbym pisać :D
Tak więc na podsumowanie - poza tymi drobnymi minusami - GORĄCO POLECAM ten hotel. Dla nas to były CUDOWNE, PIĘKNE i będą NIEZAPOMNIANE WAKACJE. I tego Państwu również życzę.
Pozdrawiam Adam

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam piętra od 5 w górę, a 7 najfajniejsze :), lepsze widoki
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, wawrzonek
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Hotel całkiem ok. Na plus obsługa w recepcji-wszyscy porozumiewaja się po angielsku, bardzo uprzejmi ludzie. Pokoje duże (dostawka troche mała, moje wysokie nastoletnie dziecko miało kłopot), czasem sprzątane i to był największy minus (ale z tego co wiem, problem był w naszej części hotelu, bo w innych panie sprzątające się spisywały). Posiłki smaczne i spory wybór (oprócz sniadan-tu było najgorzej, plus "zapach" przypalonego sera z grzanek), dużo owoców, w ciągu dnia przekąski, wino i wszelakie mocniejsze trunki. Na wielki plus animatorzy, robią generalnie całą rozrywkę w hotelu, mega pozytywni ludzie. Piekna plaża, baseny tez ok, duzo lezaków (na plazy płatne i to sporo). Okolica nieco zapuszczona, ale widoki wybrzeża przepiekne. Generalnie hotel do polecenia.

Dziękujemy, epozna
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Zacznę od minusów. Po pierwsze hotel wymaga remontu całościowego. My mieliśmy pokój dwupoziomowy na 4 piętrze. Panie sprzątające codziennie wymieniają reczniki lecz sprzataja pi razy drzwi, ale tragedii nie ma :). Duży plus za obsługę, mianowicie w hotelu byliśmy koło 4:00 rano (dobre dwie godziny jazdy z lotniska), czekał na nas suchy prowiant, kanapka dwa batoniki jabłko i sok. Jedzenie- duuuuzo ja akurat nie jestem wybredna więc dla mnie ok, mąż jednak trochę narzekał, no ale ktoś musiał, na pewno głodni chodzić nie będziecie :), basen- czysty, dużo leżaków wolnych, nie trzeba rano gnać i zajmować ich, bar przy basenie i barmani ok, alkoholu nie żałują :) blisko jest całkiem niezła plaża, niestety leżaki płatne. Okolica spokojna. Okolo 1 km od hotelu jest super zaopatrzony super market, oraz apteka. Pogoda- różna czasem chmury czasem trochę deszcz i lampa :). Ogólnie polecam ten hotel.

1  Dziękujemy, Małgorzata C