“Włoska kuchnia”
Gusto Pizzeria — recenzja

Gusto Pizzeria
Nr 4 wśród 70 Restauracje (Sölden)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Dużo ludzi więc lepiej pojawić się przed 18.00. Miła obsługa. Kelner pomocny. Dania kuchni włoskiej.

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, 215jacekb

Zrecenzowano 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce - obsługa sympatyczna i uśmiechnięta pomimo bardzo dużego ruchu. Dania podają w ekspresowym tempie. Zamówiłem małże w sosie winnym. Były pyszne, reszta towarzystwa jadła różne rodzaje pizzy, które tez były bardzo dobre

Termin wizyty: luty 2018
1  Dziękujemy, ArtUle
Zrecenzowano 3 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Codziennie przez 4 dni. Zawsze bez problemu - tylko lepiej przed godziną 18, bo potem brak miejsc. Kelnerzy różnych narodów ale Słowacy THE BEST.
Na pierwszym planie oczywiście pizza - największy zestaw dla 3 osób bez problemu z różnymi smakami. Dania polecane również zjedliśmy ze smakiem - WARTO TAM BYĆ!

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, robertrN1691QC
Zrecenzowano 26 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Poszliśmy w sobotę o 20.00. Tłum ludzi. Na stolik czekaliśmy krótko. Zjedliśmy pizzę diabolo, salami i hawajską- pizze z górnej półki smakowej. Dodatkowo mule w białym winie- chyba najlepsze jakie jadłem do tej pory. Obsługa bardzo dobra.Polecam

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, zz215
Zrecenzowano 17 stycznia 2017

duze porcje, smaczne jedzenie, przyjazna i profesjonalna obsluga, piekne wnetrze. Od 7 lat wracamy w to miejsce zawsze jak tylko wjezdzamy do Solden na pierwszym miejscu jest GUSTO !! potem hotel ;) naprawde warto

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, PiotrN39

Gusto Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gusto Pizzeria? Podziel się wrażeniami!