Miły spacer

Zell am See posiada ładnie zachowaną historyczną część miasta. Warto się przespacerować wąskimi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 września 2017
Marcin66
Krzeszowice, Polska
Zell am See

Odwiedziliśmy Austrię w październiku. Okres poza sezonem dlatego duzo restauracji i barów jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Kret1991
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 145)

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna miejscowość, jeśli ktoś nie ma ochoty jeździć na nartach znajdzie dla siebie miejsce na spacer, dobra kawiarnie, restauracje, sklepy z pamiątkami. Mieszkańcy mili i pomocni.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, dominikp101
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To nie jest Austria, którą znałem. Czułem się jak na deptaku w Teheranie, pełno uchodźców, którzy obserwują cię cały czas, a tylko 1% prawdziwych mieszkańców.

Dziękujemy, S2623YDtomaszk
Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Urocze miasteczko.
Niestety w niedzielę w godzinach 9 do 12 ciężko znaleźć otwartą kawiarnię.
Jedynie pizzeria po schodach była otwarta.
Niesamowite uczucie spacerować po dosłownie pustym miasteczku.
Parking i cena nie zacheca do dłuższego pobytu 5 e za 1h.
Mimo to naprawdę miejsce moim zdaniem warte odwiedzin chociażby na spacer :)
Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 591asiap
Zrecenzowano: 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejejsce na zimowy urlop, rowniez dla rodzin z dziecmi. Stacja narciarska na najwyzszym poziomie. Skipass obejmuje kilka miejscowosci: zell am see, schüttdorf i kaprun. Miasteczko lezy tez nad uroczym jeziorem. Wracamy tu kazdego roku

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, 921pawe_n
Zrecenzowano: 2 września 2018

Tłumy uchodźców. Tylko 2% ludzi na ulicach jest biała. W związku z tym cała atmosfera miasteczka to śpiew dalekiej przeszłości.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
5  Dziękujemy, GeorgeCPol