“Gorąco polecam wszystkim! ”
Pane e Vino da Michele — recenzja

Pane e Vino da Michele
Nr 2 wśród 60 Restauracje (Mayrhofen)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy w intymnej atmosferze owoce morza, świeże i smaczne a okraszone dodatkowo idealnie dobranym winem. Na koniec dostaliśmy po kieliszeczku likieru :) Ceny jednak za usługę do najniższych nie należą. Lokal mierzy raczej powyżej średniej. Mimo wszystko czysto, smacznie i sprawnie. W każdym calu bez zarzutu! Warto zdecydować się na taki wieczór!

Dziękujemy, Mariusz P

Zrecenzowano 30 maja 2017

Mała knajpka z odlotowym jedzeniem i fantastyczną atmosferą!!! Można zjeść w środku i na zewnątrz. Restauracja prowadzona przez Michele i jego rodzinę z południa Włoch. Przemiła obsługa, zwłaszcza Rosa. Przemiły właściciel. A jedzenie... No cóż jak wielu ludzi lubimy kuchnię włoską, ale to co tam jedliśmy przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Jeszcze tak dobrych dań włoskich nigdy nie jadłem. Nawet będąc wielokrotnie we Włoszech. I choć wybór dań jest duży, to ja skupiłem się na owocach morza. Jedliśmy też ravioli - również pyszne. Ale dla mnie Risotto ai frutti di mare bije wszystko na głowę. Jest przepyszne. Mógłbym to jeść codziennie. Nie dziwię się, że ta restauracja jest numerem 2 w Mayrhofen, choć ja przyznałbym jej numer 1! Gorąco polecam, bo na pewno nikt kto lubi włoską kuchnię się tam nie zawiedzie!!! Pozdrowienia Michele i tak trzymaj!!!

Dziękujemy, Remi888
Zrecenzowano 2 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne jedzenie! Wołowina - doskonała! Ravioli przepyszne! Owoce morza w makaronie - brak skali. Mniam. Aha nie podają pizzy:)

1  Dziękujemy, Marcin R
Zrecenzowano 1 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Mała restauracja w bardzo włoskim stylu, pachnie bazylią i rozmarynem, pyszne jedzenie i miła obsługa. Stoliki trochę za małe i talerze ledwo się mieszczą.

Dziękujemy, magdacb
Zrecenzowano 24 lutego 2016

Byliśmy ostatnio dzięki opiniom w TripAdvisor i się nie zawiedliśmy. Bardzo dobre pasty i steki, chociaż raz był trochę za długo na patelni. Polecam czarny makaron z homarem, jest pyszny. Bardzo dobre są też cozze e vongole w białym winie. Na deser doskonałe tartuffo czekoladowe. Świetne amarone na kieliszki. Ceny trochę wysokie, ale przy tej jakości da się wybaczyć. Konieczna rezerwacja stolika, bo jest bardzo mało miejsca.

Dziękujemy, Amadeo61

Pane e Vino da Michele — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mayrhofen, Tyrol
Mayrhofen, Tyrol

Byłeś(-aś) w Pane e Vino da Michele? Podziel się wrażeniami!