“warto odwiedzić”

Die Stiftskirche Millstatt
Zrecenzowano 16 lipca 2017

w wolnej chwili warto zaglądnąć do starego kościoła, stare freski oraz niezwykły ołtarz główny na pewno przykują naszą uwagę a jeżeli upały nam dokucza to w starych grubych murach znajdziemy chwile wytchnienia i czas na skupienie

Dziękujemy, Renata S
Filtrowanie

Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018

Die Stiftskirche Millstatt — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Millstatt, Karyntia
Millstatt, Karyntia

Byłeś(-aś) w Die Stiftskirche Millstatt? Podziel się wrażeniami!