Mieszane uczucia

SUPER MIEJSCE

Zrecenzowano: 15 lipca 2019
Grzechu T
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (7 987)

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Tytuł recenzji celowy. Niepodważalnie cud natury! pięknie widoki, rozpraszające się światło i kształty ale.... oprawa i sposób zwiedzania już niekoniecznie. Wycieczka w to miejsce to koszt z przewodnikiem 52$+8$ za wejscie na teren parku.Ze względu na ograniczoną ilość zwiedzających,jest tylko kilka wejść dziennie co sprawia, że wymaga to wcześniejszej rezerwacji co najmniej 3 miesiące przed planowaną wizytą. . Pomimo przemiłej Pani przewodnik nie dowiedziałam się niczego innego niż przeczytałam o tym miejscu, bardziej pilnowała nas i naszego zachowania. Nie można kręcić filmów! Pani ustawiała nam na siłę HDR w telefonach lub inną funkcję upiększającą rzeczywistość do bardziej wypaśnych zdjęć, chciała również zrobić wszystkim takie same zdjęcia z ujęć dobrze znanych w internecie. powstawał wtedy wyimaginowany i przekłamany obraz, w moim przekonaniu zupełnie niepotrzebnie. W rzeczywistości poruszanie się po kanionie polegało bardziej na tuptaniu niemal że w miejscu przez ogromny korek który panował w środku, jak mrówki hurtem przechodziliśmy z miejsca na miejsce w określoną strone i pstrykaliśmy zdjęcie póki kogoś niema w kadrze. Forma zwiedzania była poprostu komercyjna i przez to nieprzyjemna. Fakt widoki przepiękne ale reszta odbierał chęci z czerpania przyjemności. Dla mnie większą atrakcją było Escalante- foramcje skalne te same, 3 kaniony u różnej głębokości i szerokości od tego że jest wąsko na stopę i sie przeciskasz do swobodnego chodzenia.

Dziękujemy, bezsciemy
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce!!! Musicie tam być!!! Przewodnicy z tej firmy wiedzą wszystko na temat tych jaskiń dodatkowo podpowiadają jak robić zdjęcia aby były fantastyczne. Dobra rada jedzcie tam jak najwcześniej my byliśmy o 8:00 i mogliśmy robić foty bez problemu bo było pusto ale po godzinie były już tłumy :/ grupa za grupą. Koszt wejścia 60 dolarów ale na prawdę WARTO!!!POLECAM!

Dziękujemy, Grzechu T
Zrecenzowano: 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce może nie powala na zew ale jak wejdziesz przeniesiesz się do miejsca wyjątkowego.Wyjątkowego bo stworzyła go natura i pokazała coś niezwykłego :) warto !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, JoannaPhoto
Zrecenzowano: 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce jedyne w swoim rodzaju!
Przepiękna gra świateł pomiędzy piaskowymi skałami niesamowicie ukształtowanymi przez wodę.
Całość do zwiedzania tylko i wyłącznie z przewodnikiem, który poza oprowadzaniem pomaga również w zrobieniu niesamowitych zdjęć.
To miejsce trzeba zobaczyć!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, 870agatal
Zrecenzowano: 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

To bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc stworzonych przez naturę.
Do Canyonu Antylopy wybraliśmy się wraz z przyjaciółmi po wcześniejszym zakupie biletów on-line przed wylotem do Stanów. Skorzystaliśmy z usług biura Antylope Canyon Tours. Ważne jest aby na zwiedzanie jechać o odpowiedniej porze my byliśmy w okolicach południa wtedy światło slonca przebija się przez skalne szczeliny co daje niesamowity efekt niestety bilety na te porę są droższe lecz myślę że warto dopłacić. Do Canyonu Antylopy nie można zabierać plecaków tylko podręczna torebkę i obowiązkowo aparat choć telefonem zrobiłam tak piękne foty że sama nie wierzyłam oczom. Indianie navajo są bardzo mili wskazują najciekawsze miejsca i chętnie wykonują fotki turystom oraz ustawiają tak sprzęt żeby wyszły najlepsze zdjęcia. Canyon ma długość chyba ok 300 m ale wrażenie jest takie jakby szło się dłużej bo widoki są niespotykane nigdzie indziej super sprawa dla koneserów dobrej fotografii. Dojazd do Canyonu z centrum Page dużymi autami po 12 osób w jednym odkrytym dużym aucie sprawnie i szybko tylko trochę się kurzy ale widoki rekompensują wszelkie niedogodności trzeba to koniecznie zobaczyć super sprawa POLECAM!

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, dorotar952