Zapisz
Fajny punkt obserwacyjny.

Najlepsze jest to, że widać Empire State Building i cały Nowy Jork. To bardzo dobra opcja. Kolejek... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2020
Grzegorz K
Najlepszy widok na NY

Zachód słońca, dziki tłum na górze, ale było warto! Coś cudownego! Ze wszystkich tarasów widokowych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 lutego 2020
Fearless719154
Przeczytaj wszystkie recenzje (79 075)

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Widok doskonały , jedyny w swoim rodzaju i nie do opowiedzenia. Czas pobytu nielimitowany. Pora obiadowa /około 15-16/ i środek tygodnia to najlepszy czas do uniknięcia kolejek. Trzy poziomy tarasów widokowych.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
2  Dziękujemy, Intruz1800
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo, widoki niesamowite, gwarantowane super widoki i świetne zdjęcia. My byliśmy wieczorem, Nowy Jork oświetlony fantastycznie! Jedyny minus - szyby nie były czyste.

1  Dziękujemy, aleksandraw95
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Taras widokowy na dachu najwyższego wieżowca Rockefeller Center to gwarancja TOPowych widoków na Nowy Jork. Gwarantuje też TOPowe, pamiątkowe zdjęcia i filmy. Polecam również dlatego, że wybierając taras Empire State Building nie zrobisz pamiątkowego zdjęcia, na którym będzie on widoczny

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Marek L
Zrecenzowano: 26 października 2018

Jeżeli pomyślisz sobie o dwóch najbardziej ikonicznych budynkach w New York to widać je właśnie stąd. Bilety kupuje się na konkretne godziny i godzina wjazdu jest pilnowana. Za 2 osoby zapłaciliśmy 81 dolarów. Z kontrolą bezpieczeństwa wjazd trwa około pół godziny. Jeżeli jesteś na górze to można sobie obejść taras dookoła i obejrzeć miasto 'przez szybę'. Następnie warto ruchomymi schodami wjechać jeszcze piętro wyżej; i tu jest chyba najlepsze miejsce na robienie zdjęć. Nikt nie ogranicza czasu przebywania, miasto oglądasz w swoim tempie ...

Szczerze polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Witold Z
Zrecenzowano: 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przepiękna panorama na NY ! Sprawny wjazd i zjazd . Cena za bilet trochę przegięta, ale widok jest jej wart . Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, lali333