Nowy Jork
Świetny widok na Manhattan i widać z niego Empire State, z Empire State, nie :-)

Mimo obaw o długi czas oczekiwania, okazało się, że wjazd na górę jest dobrze zorganizowany i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
andrzejs66
Warszawa, Polska
Niesamowite doświadczenie!

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
aleksandraw95
Przeczytaj wszystkie recenzje (77 493)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo, widoki niesamowite, gwarantowane super widoki i świetne zdjęcia. My byliśmy wieczorem, Nowy Jork oświetlony fantastycznie! Jedyny minus - szyby nie były czyste.

Dziękujemy, aleksandraw95
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Taras widokowy na dachu najwyższego wieżowca Rockefeller Center to gwarancja TOPowych widoków na Nowy Jork. Gwarantuje też TOPowe, pamiątkowe zdjęcia i filmy. Polecam również dlatego, że wybierając taras Empire State Building nie zrobisz pamiątkowego zdjęcia, na którym będzie on widoczny

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, Marek L
Zrecenzowano: 26 października 2018

Jeżeli pomyślisz sobie o dwóch najbardziej ikonicznych budynkach w New York to widać je właśnie stąd. Bilety kupuje się na konkretne godziny i godzina wjazdu jest pilnowana. Za 2 osoby zapłaciliśmy 81 dolarów. Z kontrolą bezpieczeństwa wjazd trwa około pół godziny. Jeżeli jesteś na górze to można sobie obejść taras dookoła i obejrzeć miasto 'przez szybę'. Następnie warto ruchomymi schodami wjechać jeszcze piętro wyżej; i tu jest chyba najlepsze miejsce na robienie zdjęć. Nikt nie ogranicza czasu przebywania, miasto oglądasz w swoim tempie ...

Szczerze polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Witold Z
Zrecenzowano: 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przepiękna panorama na NY ! Sprawny wjazd i zjazd . Cena za bilet trochę przegięta, ale widok jest jej wart . Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, lali333
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Podczas naszego pobytu byliśmy na top of the rock i empire state i top wygrywa zdecydowanie, mimo , że formalnie na empire state można wjechać na wyższe piętro. W przypadku rock jest to 67 piętro, a empire 80-86 z opcją wjazdu na 102. Piękny widok zarówno na central park z jednej jak i na część finansową z drugiej strony. Co ważne są szklane barierki a nie kraty jak w przypadku empire.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, konradw495