“Pierwszy raz pastrami tylko w Katz”
Katz's Deli — recenzja

Katz's Deli
Zamów online
Nr 491 wśród 16 706 Restauracje (Nowy Jork)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Dostawa, Na wynos
Okolica: Downtown Manhattan (Downtown)
Zrecenzowano 3 września 2019

Kiedy Harry poznał Sali - kto nie oglądał tego filmu? To koniecznie musi iść do Katz's Deli! Atmosfera, miejsce i same dania - wszystko tworzy niepowtarzalny klimat.
Najlepiej iść w tygodniu przed 11.00, nie ma problemu ze stolikami czy kolejkami.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, PodniebnyBaron
  • Więcej języków

Zrecenzowano 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam już drugi raz. Tęskniłem za smakiem podawanego tam pastrami i się nie zawiodłem. Ceny wysokie.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, kam_dz
Zrecenzowano 7 października 2018

Katz's Deli to miejsce z tradycjami i od dawna wpisane w wizerunek miasta. W weekendy kolejki po wolny stolik sa dlugie i ciagle sie dziwie,bo mnie to miejsce rozczarowalo. Jest znane i aby zjesc w Katz's Deli ludzie zjezdzaja z calych Stanow a i z Europy rowniez i pewnie z innych czesci swiata. Serwowane glownie potrawy z miesem,omlety,kanapki,steki. Mnie nie smakowalo ale nie tylko mnie bo moi goscie,ktorzy koniecznie chcieli zjesc w tym legendarnym miejscu tez chyba juz tam nie pojda ,bo bolaly ich brzuchy i czuli sie chorzy. Nie polecam.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, ewalisewska
Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Legendarne już miejsce, byliśmy tam dwa razy, zamawiając w obu przypadkach pokazową kanapkę katz pastrami sandwich na ciepło, mięso super wysmażone, krojone na na szych oczach, porcje baaardzo duże, ceny kanapek ok 24$ po podatkach. Są też frytki, napoje. Na początku otrzymuje się bilecik na którym kolejno wpisywana jest kwota, serwis kelnerski jest przy ścianie, self servise na środku lokalu

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, konradw495
Zrecenzowano 1 stycznia 2018

Wydaje się, że Katz's Deli to już must have na kulinarnej mapie NYC. Wybraliśmy się tam i my. Udało nam się wejść od razu (co jak wychodziliśmy, nie było już takie oczywiste i kolejka ciągnęła się przed sklepem). Na początku od ochroniarza dostajemy bilecik (nie zgub go - jego zgubienie to opata 50$), następnie mały kontuarek - jeśli chcesz mieć obsługę kelnerską - powiedz to tam, jeśli nie - stajesz w jednej z kolejek do zamówień. Mimo, że ludzie się tłoczą, wybierz sobie do którego pracownika stoisz z zamówieniem. Masz już swoje zamówienie - szukasz miejsca żeby siąść. Pod ścianą - stoliki z obsługą kelnerską, na środku - dla samoobsługi. Na wprost wejścia pod scianą jest maszyna z bezpłatną wodą i szklankami. Konsumpcja - a jest co ;) My wsieliśmy jedną kanapkę na pół z dodatkiem sałatki colslow i serem. Na bileciku obsługa zapisuje co bierzesz. Kanapka i ogórki rewelacyjne. Ale to juz sprawdzisz na miejscu. Po wszystkim z bilecikiem idziesz do kasy - oddajesz ten gdzie masz zanotowaną informację o zamówieniu jak i czysty jeśli w grupie zamawiała jedna osoba. Płacisz i miło wspominasz tu pobyt. Za porcję kanapki z dodatkami zapłaciliśmy 25$ i były to dobrze zainwestowane środki. Polecam! Pamiętaj tylko o tym żeby mieć gotówkę - kartą nie zapłacisz!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, JPopiel

Katz's Deli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Jork, Nowy Jork

Byłeś(-aś) w Katz's Deli? Podziel się wrażeniami!