MSG

Wg mnie rewelacja

Zrecenzowano: 24 stycznia 2016
AluStar
Starachowice, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (8 873)

Zrecenzowano: 17 stycznia 2019

Legendarne miejsce. Odbywają się tutaj koncerty, rodea i sportowe imprezy. Ja miałem okazję być na meczu NHL, gdzie gospodarze Rangersi grali z Pittsburgiem Penguins.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Kasker100
Zrecenzowano: 24 stycznia 2016

Godzinne zwiedzanei to cos niesamowitego. Organizacja i wyglad calego obiektu strasznie mi sie podobaly. jestem kibicem wiec udana wycieczka.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2016
Dziękujemy, AluStar
Zrecenzowano: 6 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Zwiedzanie stadionu z przewodnikiem jak i sam mecz koszykówki to znakomite doświadczenie. Na meczu panuje świetna atmosfera a konkursy w przerwach fajnie umilają czas i nie można narzekać na nudę. Dla fanów sportów koniecznie polecam zwiedzanie stadionu z przewodnikiem, dzięki czemu można dowiedzieć się czegoś więcej o samym stadionie. Gorąco polecam!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, sloneczko1990
Zrecenzowano: 13 października 2015 z urządzeń przenośnych

Super! Polecam mecz Knicks (koszykówki). Atmosfera na meczu jest wspaniała! nie można przegapić będąc w NYC

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2015
Dziękujemy, Marcin R
Zrecenzowano: 9 października 2015

Można zobaczyć. Żadna rewelacja choć słyszy się wszystkie achy i ochy ,że naj ... większa ,droższa ,piękniejsza . Ciekawostka jest bo przestronnie ,czysto trochę pamiątek po bywalcach ,ogląd się loże i pokoje drużyn.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2015
Dziękujemy, Izabela J